Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az zaklatásnak számít ha a...

Tamás kővári kérdése:

Az zaklatásnak számít ha a buszon folytonosan köpőcsöveznek?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne ,hogy a buszon amellyel iskolába járok és ugyanúgy hazafele is mindig visszafele köpőcsöveznek ,ezt már utálom.Már rájuk szoltam ,hogy fejezék be ,de semmit sem ért,máshelyre ülni sem tudok .Segitséget sem tudok kérni senkitől ,csak azt nem értem ,hogy mi rosszat tettem ellenük ,hogy ezt művelik.Ha valaki tud segíteni az írjun legyen olyan szíves .Már azon is elgondolkodtam ,hogy drasztikus lépéseket fogok tenni ,de nem ér az egész anyit ,hogy beverjem a képüket főleg nem a buszon.
2014. márc. 10. 15:36
 1/1 szántóvető ***** válasza:
öntsd le őket valami ragacsos anyaggal.tulajdonképpen bárit megtehetsz amíg kiskorú vagy mert helyetted a szüleidet fogják büntetni.szóval használd a fantáziádat és cselekedj.
2014. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!