Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami pénztári sorbaállás...

Van valami pénztári sorbaállásos történeted?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van.Akármikor megyek nagy bevásárolni,biztos olyan sort fogok ki,ahol valami termékkel gondd van,és várni kell.Vissza viteteik,kódot kérnek,stb...ha nem igy lenne,már "csalódott"lennék.
2009. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg MINDIG így van!! :DDD
2009. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D én 6 darab műanyag virágládát vettem és szaladunk a épp jövő pénztároshoz és 1 csurig megrakott bevásárlókocsis fél másodperccel előbb ér oda és nem enged. mint kiderült ő is pénztáros és hát spanok, természetesen előnyt élvez. kivártuk a 20 percet nem gond.... auchanba volt más mindenhol televolt a sorok.
2009. dec. 15. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

kolléganőm mesélte, majdnem agyvérzést kaptam, én lettem ideges.

Áll a sorban, kicsit megrakva a kosara.Utána egy 7-8 év körüli kislány jött, akit történetesen ismert.Látta, hogy csak egy csomag krumplit vett.Maga elé engedte és közben beszélgetett vele. miután a kislány fizetett, akkor a mögötte lévő NYUGDÍJAS(!!!) eltolta a pénzártól. Mondván"Nekem csak egy túrom van, akkor engem is előre enged". Ő köpni nyelni nem tudott. de az biztos, ha velem csinálta volna akkor a túrója repült volna a bolt másik végébe.

2009. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor én most a másik oldalról mesélnék, ugyanis 4 évig pénztáros voltam egy multinál.

Én szerettem az embereket, de az évek alatt sajnos a legtöbbet megutáltam. A legtöbb vásárló órákig bent van az árúházban, utána beáll a sorba a kasszához, és ha már 2-3 percet kell valamiért várni, akkor szétrobban a fejük a türelmetlenség miatt. Persze, mindenért a pénztáros a hibás, még akkor is, ha a kedves vevő nem mérte le a zöldséget, vagy ne adj isten kint hagyja a pénztárcáját a kocsiban és arra kell várni. Szóval ebbe nem gondol bele senki. Sok olyan vevő van, aki el sem tudja mondani, hogy mit akar, annyira buta. Szóval van sok sztorim, de azért néha egész normális emberekkel is lehet találkozni.

2009. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
10,23as vagyok. A pénztárosokat sosem szidom.És amikor sorban állok, nem izgat mennyit kell várni. alapjában nem úgy megyek vásárolni, hogy "gyorsan, gyorsan"Ráérősen, ha sietek, akkor bemegyek egy garázsboltba, ott tuti nincs sor.
2009. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Pénztáros vagyok:

Igen, tudom nagyon sok kedves vevő is van.

2009. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 válaszoló vagyok.Amiket leírtam,természetesen nem a pénztáros hibája.Csak mindig kifogom,hogy valami nem stimmel.Szoktamolyan boltba járni a Keleti környékén,ahol van egy pénztáros.Az életben mosolyogni még nem láttam,a kedvességre nem reagál.Úgy csinál mintha ő tartaná a vállán a világ négy sarkának a terhét....persze van olyan is aki mosolyog,kedves,köszön...
2009. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

álltam 2 db tétellel (és amúgy sok szatyorral) a sorban. én következtem volna.

mögöttem emós gyerek 1 tétellel. "előre engedsz? nekem csak 1 tételem van."

"nekem meg csak kettő, és régebb óta állok itt."

és emós gyerek elkezdett hisztizni!

2009. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy jópofa, de nem egészen sorbaállós. Vácra kirándultunk, megéheztünk, és betértünk egy boltba. Szépen lassan haladtunk, elértünk a pénztárhoz, mire én illedelmesen, hangosan köszönök a pénztáros hölgynek. Nem hogy nem köszönt vissza, de még csak rám sem nézett. Na, mondom biztos szar napja van. Pár másodperc múlva a másik pénztárossal vidáman elkezd trécselni. Na erre kiakadtam. Nem volt szar napja csak nem tud köszönni! Forrt bennem a düh és egy kedves beszólással ajándékoztam meg. barátomhoz fordulván, szépen hangosan, ( azon a hangon, ahogy köszöntem), beszóltam: 'Drágám, ezért fölösleges volt lejönni Vácra. Itt sem tudnak köszönni a pénztárosok...' Nőnek álla a földön... Vásárlók meg jót röhögtek... Amúgy anyum is pénztáros, és érdekes, ő tud köszönni...
2009. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!