Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik...

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Segítséget kérek, a leírásban (? ) többet megtudtok.

Figyelt kérdés
Szóval. A fiú egy hónappal fiatalabb nálam, ez nem lényeges. Szeretem, nagyon. Már mióta szerelmes vagyok belé, és ah. Reménytelen eset? Pl. nem rég (pár nappal ezelőtt, márc. 15) hozzányúlt az ujjával az arcomhoz. Oké, lehet, hogy ez így tök fura de ha belegondolsz marha édes! Tehát ez lehet jel? Meg tök jóban vagyunk, néha-néha szoktunk beszélgetni viberen, csak egy baj van: neki tetszik más. De nem értem, pedig a fiú olyan mintha szerelmes lenne belém... A csaj nem szeret viszont, 2 évvel idősebb a szerelmemnél. Meg hogyan keltsem fel a figyelmét? Mit csináljak? :(

2014. márc. 19. 10:17
 1/4 anonim válasza:

mond el neki mit érzel és vagy elfogad téged vagy visszautasít... de nem iazán tudsz mást tenni mert ha azt mondja hogy nem jössz be neki legalább nem szenvedsz tovább és hamarabb túl tudod tenni magad rajta.

ha tetszel neki akkor meg egyértelmü hogy mi lesz ;-)

2014. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem merem elmondani neki :(
2014. márc. 20. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm ismerös a helyzet kérdezd meg tőle hogy járna-e veled vagy hogy ki tetszik neki a sulibol meg ilyenek :)
2014. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tetszik neki valaki... De ő 2 évvel idősebb nála, és ismerősöm megkérdezte a csajtól, hogy bejön-e neki, és azt mondta nem. Valószínűleg a kor miatt
2014. márc. 22. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!