Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ha késő este,...

Mit lehet ha késő este, amikor a barátai már alsznak a holnapi iskola/munka nap miatt, unatkozik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
kiverni
2014. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra genetikailak nincs lehetőségem
2014. márc. 26. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

hát vagy háromszor kellett elolvasnom, mire felfogtam a kérdést:D kihagytál egy elég fontos részt a kérdésből.. azt akartad írni, hogy "mit lehet csinálni..." ugye?:D


mit tesz az, hogy genetikailag nem vagy rá képes? ez felkeltette az érdeklődésem


amúgy meg... aludni? filmet nézni.. kockulni.. aludni? miért nem alszol? nincs holnap suli vagy munka?

2014. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen igen, na nekem is késő volt

mit is jelenthetne, gogy genetikailag képtelen lennék kiverni? azt hogy lány vagyok

2014. márc. 27. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmhm, jogos:D bar a geneknel nagyobb mertekegysegben kell gondolkodni... csak olyat nem mondanak, hogy "kromoszomalisan lehetetlem":D
2014. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert úgy nem hangzik olyan jól
2014. márc. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!