Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megkérem a fogorvost,...

Ha megkérem a fogorvost, kihúzza a fogam mindenféle érzéstelenítés nélkül?

Figyelt kérdés
Régóta mazochista vagyok, s kíváncsi vagyok, milyen. Leginkább megkötözve ülnék be a székbe, de olyan orvost biztosan nem találok, még ha szponzorálom is egy kis extra pénzel a rendelőjét. vagy van az a pénz?
2014. márc. 27. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Betömni, lecsiszolni még megcsinálják érzéstelenítés nélkül. De foghúzást nem. Azzal nem szórakoznak, mert egy kis hiba (esetleg mégis fáj, és hadonászol, elkapod a fejed) máris megtörtént a baj.

Ha mazochista vagy, akkor éld ki magad máshol, de ne a fogorvosi székben. Nekik ez a munkahelyük, nem kell oda egy bolond

2014. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van. De szerintem ad mellé egy beutalót is a diliházba.
2014. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az a pénz. De ha mégis, akkor előbb tanukkal megerősítve nyilatkoznod kell, hogy a te akaratod szerint történt, de még így sincs teljesen védve attól, hogy ne kiabáld tele a bulvártévét, hogy még szurit sem kaptál a gonosz, pénzéhes magyar orvostól.
2014. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!