Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! A barátnőm rosszul van,...

SOS! A barátnőm rosszul van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma reggel elájult a buszon ami még "rendben" is lett volna, mivel a tömeg meg a levegőhiány okozhat ilyeneket.

De már a suliban is nagyon rosszul érezte magát egész nap szédült meg alig bírt enni. Evett csak nagyon hányingere volt és abbahagyta.


Haza nem busszal jöttünk, megkértem fateromat, hogy hozzon haza minket (egy utcában lakunk meg egy suliba járunk, úgyhogy elég jól alakult). Otthon náluk most nincs senki a szülei leléptek a hétvégére szóval én náluk leszek a hétvégén.


Lényeg, hogy én elmentem wc-re, amikor kijöttem ájultan találtam rá a konyhában....


Felébredt meg minden de nagyon rosszul van és nem enged semmit sem csinálni magával pedig én a végén már "erőszakos voltam", mármint ügyeletet hívni vagy ilyenek.


Lehet h mentőt kéne hívni, nem?? SOS!! Lehet nem itt kéne tanácsot kéregetnem de senkit se tudok értesíteni, szülei elutaztak apámnak meg már szóltam de nem vette komolyan szerinte semmiség. Hát nem tudom.


Mentő???


Köszi hogyha segítetek!!!


18/F



2014. márc. 28. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívj már hozzá mentőt, ne szórakozz már, hogy közben regényt írsz ide szépen tagolva!

Hívd a 104-et! Hát honnét tudhatja a lány, hogy nincs-e valami komoly problémája!?

2014. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Komolyan ide írsz, ahelyett hogy MENTŐT hívnál????!!! 18 évesen már bőven el kellett volna jutni eddig, szerintem
2014. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hívjad már a mentőket..
2014. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Húzd le a klotyón!
2014. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kihívtam a mentőket, szegény már nagyon rosszul volt. Most kórházban van most értem haza de nemsoká megyek is vissza csak néhány cuccért jöttem haza.


Tudom hogy buta dolog volt még ezzel is húzni az időt de annyira le voltam blokkolva hogy azt se tudtam, mit csináljak. Azért kösz.


Utolsó te meg nagyon viccesnek érezheted magad, de ki kell ábrándítsalak...

2014. márc. 28. 20:36
 6/6 anonim válasza:

Jobbulást kívánok Neki!


Később írd meg, hogy hogy van és mi baja volt, mikor épül föl!

2014. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!