Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul döntöttem?

Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hajnalban meghalt az anyukája,és az apukája tőlem kérte el a telefonszámát./Nekik nincs telefonjuk,így anyuéktól akart telefonálni,aki szomszéd/ Felmentem a facera,és írtam a barátnőmnek,hogy hívja fel anyut,mert ott várja apukája,mert baj.Egyszerűen nem mertem elmondani neki,meg úgy gondoltam,hogy nem facen, illik elmondani,és hogy tőlem tudja meg,hogy meghalt az anyukája.

2014. márc. 4. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, bár személy szerint én annál jobban nem gyűlölök semmit, mint amikor annyit mondanak, hogy baj van, de nem mondják el.
2014. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem mertem,meg facen nem illik.A telefonszáma meg nincs meg.
2014. márc. 4. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, nem döntöttél rosszul, bár az én értékrendemben a barátság felülírja az illemet. Ha emberéletről van szó, akkor meg főleg. Nem egy vadidegenről volt szó, akivel kínosan ügyelni kell az írott és íratlan szabályokra, hanem barátnődről.

Persze, egyéne válogatja, de velem sajnos fordult már elő ilyen, és nem esett jól, hogy az igazság helyett csak titkolózást kaptam pont attól, akitől nem ezt vártam. Pont abban a helyzetben, amikor minden apróság fokozottan nyomot hagy az emberben.

2014. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!