Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldható-e még a felvételi...

Megoldható-e még a felvételi jelentkezés, ha késem vele pár napot? ->

Figyelt kérdés
iszonyat fontos lenne, h. ott tanuljak tovább :S és ugye minden suli egy időpontban felvételizteti a diákokat...dec.11.-éig lehetett[másnap nem emlitették, nem tudom miért , pedig ott voltunk :S ] ha hétfőn felhivjuk igazgatót tudnak tenni valamit?mert ugye a felvételi csak később lesz
2009. dec. 19. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
itt fontosak szoktak lenni a határidők, szóval sztem nem lehet
2009. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felvételi január 23.-án lesz, a határidő az meg határidő. Sztem válassz olyan sulit, ahova nem kell felvételi, csak a jegyeket nézik. Jövőre meg megpróbálhatod megint.
2009. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ez nem felsőfokú okt.intézmény (főiskola, egyetem), hanem középiskola.

Menjetek be személyesen az igazgatóhoz, vagy ahhoz aki a felvételi ügyeket intézi, és beszéljetek vele.

Középsuliban még olyan is van, hogy valaki beíratkozás után megy át másik suliba (beíratkozik az egyikbe, és szeptemberben egy másikban kezd)

2009. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, középsuli

:S

hát bemenni sajnos nem tudunk hétfőig.Felhivjuk telefonon őket, aztán karácsony és szilveszter között ha belehet menni, akkor benézünk :S

Háát ez a suli is elvileg olyan, hogy a jegyeket nézik, de én SK-ból mennék és azt mondták kell felvételiznem

2009. dec. 20. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm egy középsuli igazgatója. Rendeteg minden van, ami nem publikus a nagyközönség felé. Beszéljetek telefonon az igazgatóval, biztos elmondja, mik a lehetőségek.
2009. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!