Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan szerezzek...

Szerintetek hogyan szerezzek barátot? 13/L

Figyelt kérdés
1.-től nem volt barátnőm,de 4.-be jött egy lány az osztályba akivel jóba lettünk ,de azonban 5.-ben a régi barátnőm (suliban volt az csak nem voltunk valami jóba ,de csak ennyi volt,hogy naponta váltottunk 2 szót )elvette a 4.-ben jött barátnőmet.A régi barátom mindig is gyűlölt és próbálja -próbálta a fejem tetejére ellítani az életemet.Már megint egyedül vagyok,és tanszobás is.Szerintetek próbáljam visszaszerezni a 4.-es barátnőm?Ha igen hogy?Ha nem akkor hogyan szerezzek barátot?Nekem nagyon neház mivel skizofrén vagyok.

2014. ápr. 11. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A skizofrénia egy komolyabb betegség nem hiszem hogy az lennél. Amúgy beszélj! De nagyon sokat! Ha hiszed ha nem ez a kulcs a barátszerzéshez.. Menj oda a többi lányhoz és kérdezgesd őket filmekről, könyvekről, stb. Hidd el, nagyon rossz az ha egyedül van az ember. Én is egyedül vagyok de én csesztem el az életem mert nem beszéltem/nem közeledtem másokhoz. Szóval csak fel a fejjel, fiatal vagy még. Legyél bátor. :)
2014. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!