Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan egyedül érzem magam....

Olyan egyedül érzem magam. Mit tegyek hogy szerezzek egy barátot?

Figyelt kérdés

14/L szegedi vagyok. És nincsenek barátaim,se hobbim...

Elég zárkozott típus vagyok és barátkozni is csak a közel husz vagy a fölöttiekkel tudok...a velem egykoru lányokkal fényévekre vagyunk egymástól igy pl. az osztályban is megkukulok.(volt bnőm de hazudott,félre vezetett,kihasznált...ennek már egy éve azóta nincs senki)

Szeretnék társastáncra vagy vmire járni de egyedül nem akarok,nincs merszem hozzá,pedig ugy érzem hogy a társasá,uj ismeretség jót tenne...

mert kezdek magamba gubozni


2009. máj. 30. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

én szivesen segitek bármiben ha kell:)

Igaz hogy 16 vagyok de a gondolkodásmódom érettebb mint amilyennek kéne lennie:)

ha gondolod írj privit,nyugodtan kiöntheted a lelked bármikor:)

Puszy

2009. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Gondolom nem vagy megelégedve a külsőddel és kevesebbnek érzed magad mindenki másnál.. ez tinikorban gyakori, a lényeg hogy magától nem fog megoldódni, neked kell tenni ellene. Ha máshogy nem menne, neten kezdj el ismerkedni új emberkékkel, míg rá nem jössz hogy a legtöbben gyökerebbek nálad, elkezd nőni az önbizalmad, bátrabb leszel, ez majd feltűnik a környezetednek és egyre többen fogják keresni a társaságodat :) Gyökeresen persze nem kell megváltozni, sőt egy csajszi inkább legyen csendes jófej megértő, mint egy állandóan fikázó flegma plázacica sztem.. 19/F
2009. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok bántó lenni..én fiatal vagyok még(17) de már most megtanultam,hogy nincsenek igaz barátok(ok, lehet h van DE NAGYON RITKA)... Engem már rengetegszer becsaptak..nincsenek barátaim,de nem vagyok magányos..vannak körülöttem emberek akikel állandóan beszélgetünk és nevetgélünk..de nem nevezem őket barátaimnak, mert ha bajba kerülnek biztos mindegyik elpárologna mellőlem..És nyugodtan menj táncolni!!az ember társas lény,szükséged van rá..csak ne bízz meg mindenkiben egyből..:-)
2009. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Köszi a leszavazást! Bocs h elmondtam a véleményemet és próbáltam tanácsot adni!(utolsó)
2009. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

NAgyon köszönöm mindannyiótoktól a hasznos válaszokat!

Elgondolkodtam rajta...és igazatok van...


HArmadik válaszoló:én semmikép sem szavaztalak le,hisz te is sokat segítetttél azzal amit írtál!!!

2009. máj. 30. 17:06
 6/10 Zümy ***** válasza:
Ha gondolod küldj privit :)...
2009. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
én is eljárnék táncra, vagy vmi különre de nincs kivel, hátigen..:(
2009. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Járj táncra vagy szakkörre, ott lehet ismerkedni, nem kerülheted el, hogy szóba ne elegyedjenek veled. :) A net sem utolsó lehetőség egyébként, én a legkedvesebb barátaimat interneten keresztül ismertem meg. Próbáld meg. :)
2009. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Türelem és kitartás a kulcsszó :)

Amit nem kap meg készen, azt úgyis többre tudja értékelni az ember...

A legkönnyebben úgy lehet társat találni, ha nem kifejezetten társat keresel, hanem aktív társasági életet élsz. Ha elég nyitott vagy a többiekre - van akinek nem könnyű, de nem lehetetlen - akkor előbb vagy utóbb jön magától minden...

2010. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jah és egy gyakorlatias. A tánchoz nem kell feltétlen partner, vannak olyan iskolák, ahol ingyen kapsz magad mellé partnert, akik ráadásul gyakran cserélődnek és sok új embert ismerhetsz meg. Saját tapasztalatból mondom, kellemes tud lenni még akkor is, ha nem lesz aztán belőle semmi :)
2010. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!