Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pattanás, kiütés vagy allergia?

Pattanás, kiütés vagy allergia?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta gyötörnek a pattanások.Viszont nagyon ritkán van egy egy megérve ezért gyanakszom arra,hogy nem pattanásos az arcon hanem kiütéses vagy allergiás vagyok valamire.Piros foltok vannak az arcomon(nem mindenhol hál isten)amik néha elhalványulnak de néha nagyon bepirosodnak.Szélben nagyon piros lesz.Ha az arcomon vègighúzom az ujjam teljesen sima és nem türemkedik ki csak pár helyen ahol tènyleg pattanások vannak.Mit tehetek hogy eltûnjenek?Mi lehet ez egyáltalán?VAlakinek hasonló tünetei?

2014. ápr. 18. 21:59
 1/1 Grim13 ***** válasza:
kozmetikus és vagy bőrgyógyász... nekem az államon volt körbe fiatalon és csúnya volt... folyton begyulladt stb. elmentem kozmetikushoz 17 évesen aki elküldött a bördokihoz egy gyógyszerrel, valami alkoholos cucc azzal kellett kenni naponta 1x és kb. egy hónap múlva szinte teljesen eltűnt, valami baktérium okozza, ugyan úgy mint a pattanásos hátat de a szaki tudja csak megmondani (azóta sajnálom hogy nem mentem el 4 évvel hamarabb... csajozáson sokat segített volna meg az önbizalmamon :D ha gyerekem lesz a honom alá kapom és elviszem ha akarja ha nem)
2014. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!