Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Remélem nem haragítottam meg....

Remélem nem haragítottam meg. Van egy ismerősünk, barátunk aki már többször is megkért h éjszaka ne küldjek neki sms-t, én mégis küldtem?

Figyelt kérdés
ezért nem fog megharagudni?

2014. ápr. 20. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
most meg már 1 napja nem volt aktív a facebookon sm,és még azt is mondta h lefogja tiltani irányunkba az sms fogadást
2014. ápr. 20. 13:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is az őrületbe kergetnél, ha megkérnélek, hogy ne csináld, de te mégis csinálod.

Maradj nyugton, és hagyd békén.

Mindenki utálja az olyan embereket aki belemászik az életükbe még éjszaka is....

2014. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ő bulizni volt... azért remélem fog jelentkezni,holnapra beszéltünk mmmeg találkát
2014. ápr. 20. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát akkor meg pláne ne zargasd... Úristen nem tudsz magaddal mit kezdeni?? Hagyd már élni...Ugyan mi volt olyan fontos, hogy neked írnod kellett???
2014. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!