Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg a...

Hogyan akadályozzam meg a magamban röhögésem?

Figyelt kérdés
már amióta eszembe jutott (tegnap) egy vicces dolog már azóta csak röhögk egész nap ugyanazon a dolgon :D hogy hagyjam abba? apám azt mondja ne gondoljak rá de nem megy mert nem bírom elfelejteni xdd

#röhögés #tegnap óta
2014. ápr. 22. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj az. Én is szoktam néha magamban röhögni, csak kicsit néznek hülyének :)

Megszüntetni nem tom hogy kel, de ha találsz valami viccesebb poént, és azon röhögsz magadban, az elfogadhatóbb, mert nem olyan régi.

Egyébként mi olyan vicces?

2014. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindjárt elmondom... :D az új boxer kölyök kutyám széttúrta a szemetest hogy kivegye a kidobott csipszes zacskót, és erre ráragadt a fejére amikor belenyomta a fejét, és aztán elkezdett összevissza futkosni hogy mindenhová beleütközött és vicces volt ahogy kapargatta :D
2014. ápr. 22. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

:D ez élőben tényleg elég vicces lehet

Az interneten sok ilyen, az állatok vicces dolgokat csinálnak videó van.

2014. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

annyit tudok, hogy ha egyszer röhögni kell, ne próbáld visszatartani, mert akkor csak rosszabb lessz:P :P :P

velem is megesett már, hogy töri órán csak úgy hirtelen esyembe jutott valami, de a röhögést megpróbáltam vissyatartani, erre hirtelen kitört belőlem...az osztály nézett rám, hogy mi van velem, erre a tanárom: Hát látom téged is mélyen megérintettek a ...beli mészárlások :P :P

2014. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!