Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan kérdés ezen az...

Van olyan kérdés ezen az oldalon aminek a kommentjétől halálra nevettétek magatokat? :D

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát választól nem de egyszer volt valaki aki azt írta ki kérdésbe h tanyasi és fából(!) csinált vibrátort és a puncijába szálka ment(!!!!) na ettől lefordultam a székről és elrántottam magammmal a billentyűzetet ami fejbevágott.

És annyira röhögtem hogy majdnem lenyeltem 2 darab billentyűt ami kiesett a billentyűzetből

2009. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
van
2009. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az a favibrátoros pasi volt és a seggébe ment szálka...kapott is gyalázkodó kommentet eleget
2009. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nagyon vicces


LOL

2009. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mostanában volt olyan kérdés, 'hogy ördög nóra és ada állandóan csak nevetnek?'.. és az egyik válaszoló írta,hogy nem, valamikor biztos alszanak is.

lehet nem akkora poén,de én akkorát szakadtam rajta :"""DDDD

2009. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. dec. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem komment,hanem kérdés:Miért dögszagú a hűtőnk???ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..........most is könnyes a szemem:)
2009. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy néz ki Dart Veder sisak nélkül? :D - kérdésre egyik válasz: Szájharmonikázik. (csak azok értik, akik látták ezt a haláli videót: [url= http://www.youtube.com/watch?v=fvv_Jy1kdY4&feature=related]i..


Miért van az, hogy szándékosan lepontozzák a másik válaszát? - Véletlen nem mindig szokott sikerülni


Könxvet akarok írni. Milyen témákat ajánlanátok hozzá? 11/F - a plüssállatkáid megtámadták a műanyag szupermenedet


Ez mit jelent magyarul? Two weeks into dating your mother

- két hét randevúzó az anyád.


Valamint ott van még a szokásos klasszikus, ami mindig beválik:

(random kérdés) Terhes lettem a barbie-babámtól, pedig mindketten húztunk óvszert, és holdtöltekor csináltuk! Mit csináljak???

Válasz: Rántottát. Azt könnyű.

2009. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

...jó, szóval a link nem jött össze igazán...

http://www.youtube.com/watch?v=fvv_Jy1kdY4&feature=related

2009. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

...ez sem az... na még egyszer...

http://www.youtube.com/watch?v=HSZoDwOvUt8

2009. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!