Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nagy labujjamon benött a...

A nagy labujjamon benött a kormom kiszerettem volna vagni de nem sikerult igy teljesen bent maradt begenyesedett es most nagyon faj?!

Figyelt kérdés

mit tudnek csinalni?kivagni nemtudom mert ugy levagtam hogy mar semmit nem tudok belöle vagni..

valami tanacs?



2014. máj. 16. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni. Várok egy kicsit amíg nő egy kicsit a köröm. Ekkor körömvágó csipesszel becsippentem a szélénél és után csipesszel megfogom a bevágott részt és el kezdem a köröm sarka felé húzni. Az meg elkezd leszakadni a korábban bentmaradt kis véggel együtt.

Néha nagyon meglepődök, hogy micsoda hatalmas hegyes körömvégeket tépek ki a húsomból.

Nem mondom, hogy nem fájdalmas a művelet, sokszor még a vér is dőlni szokott belőle, de utána nem fáj többet és gennyes se lesz.

2014. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!