Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan viselkedik így?

Jogosan viselkedik így?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm köztudottan nem a legbulizósabb típusú ember,viszont én meg igen és ebből adódott a napokban egy probléma. Közeleg a szülinapja,amit megbeszéltünk hogy megünnepeljük,viszont én már tisztáztam vele,vagyis említettem neki egy záróbulit,amire én el akarok menni,csak hogy ne akkorra szervezze az ünneplést,akkor konkrétan nem mondott rá semmit.Tegnap pedig kérdezte h akkor megyünk-e hozzá szombaton este,pont akkor amikor az a bizonyos buli lesz,és én ezt mondtam is neki hogy én oda is el akarok menni,de ezt már mondtam.Erre megsértődött,mondtam hogy akkor beszéljük meg,úgy hogy az mind2-nek jó legyen,és erre odavágja nekem h mindegy,hagyjuk az egészet csak ez neki rosszul esik! Most pedig az a helyzet hogy nekem fontosabb egy buli,mint a barátnőm,ő ezt így gondolja,ráadásul a másik barátnőm is az ő pártját fogja, miközben erről szó sincs. Arról meg nem tehetek hogy ő nem szereti a tömeget és nem akar szórakozni,pedig már számtalanszor hívtuk. Másik napra is tudná szervezni de pont akkora rakja. Néha úgy érzem magam mintha a dedóban lennék,az a megoldás hogy nem szól hozzám. Ilyenkor mi a helyzet,akkor ezek szerint valóban én lennék a hibás? 17/L

2014. máj. 17. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már többször is olyan, hogy lemondtál találkozót azzal a barátnőddel a buli miatt? Mert én is ilyen helyzetben vagyok. Imádok bulizni, a legjobb barátnőm viszont nem. És már egy párszor lemondtam a talit, vagy korábban jöttem el, hogy este bulizni mehessek. Nem arról van szó, hogy nem szeretem, és hogy fontosabb a buli. Csak azt érzem, hogy ott kell lennem és nem hagyhatom ki. Mondd meg neki hogy szülinapja alkalmából menjetek el bulizni egyet, bár gondolom ezt már próbáltad..

Szerintem nincs igaza. Előbb szóltál neki, valószinüleg nem figyelt és ez nem a te hibád.. És záróbuli egyszer van egy évben.

2014. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen még nem fordult elő,csak hogy ugye most pont a szülinapja lesz,de ráadásul nem is akkor,hanem előtte egy nappal máshogy is meg lehetne ezt oldani úgy gondolom.Én is úgy érzem hogy ott kell lennem,nagyon akarok menni,persze a szülinapjára szintén,de az hogy így fogja fel..kicsit rossz érzés,mivel azt hittem meg tudunk ilyen dolgokat beszélni egymással,vagyunk olyan jó viszonyban és hogy közös nevezőre jussunk..ő meg inkább elfordul.
2014. máj. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!