Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt hogy így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt hogy így viselkedik? Normális hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés

A pasim egyik ismerősgyűjtő közösségi portálon letiltott előlem funkciókat a minap. Ergo pl nem láthatom hogy kik az ismerősei. Akaratam egy közös ismerősünket megkeresni és már számomra nem elérhető ez a funkció hisz nem jeleníti meg nekem az ismerőseit. Szerintem egy normális kapcsolatban nincsenek titkok pedig úgy érzem valami oka csak van ha velem szemben így viselkedik. Nem volt hullámvölgyben a kapcsolatunk idáig de most összevesztem vele mert úgy érzem titkolózik nem véletlen.. szerinte túlreagálom. Szerintetek?


L/19


2012. febr. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlreagálod.
2012. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy előled tiltotta le a funkciókat, én is letiltottam amikre gondolsz de azért, hogy ismeretlen ne nézegesse. viszont lehet, hogy itt félreértem és külön tégd tiltott le ezekről a dolgokról viszont akkor lehet, hogy titkolózni akar valami ok miatt.
2012. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz...Én a helyedben letiltanám u.azokat a funkciókat magamnál.
2012. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom hogy régebben volt vaj a füle mögött s azóta nem teljes a bizalmam minden apró jelre ugrok s annyit tudok hogy letiltott funkciókat gondolom lehet hogy csak előlem lehet hogy más elől is de akkor is van oka
2012. febr. 22. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy jelölte be, hogy ismerősök se lássák ezeket a funkciókat, az ismerősökbe pedig te is beletartozol, ennyi. Ezért sz*r, ha az ember facebookon "éli" a kapcsolatát... Csak fölöslegesen agyalsz hülyeségeken. Ha amúgy érzed, hogy szeret téged, akkor nincs miért aggódnod, ha nem érzed, akkor pedig enélkül is el kellett volna már gondolkodnod azon, hogy valami nem oké.
2012. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!