Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a kedvesem? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Èn mindkettőt érzem! Párommal sok a vita, nem megyünk sajnos sehová mert nincs pénz de én megelégednék a sétával vag biciklizès ne talán kocogás de ő semmit nem akar! Nem lakunk együtt de sokat vagyunk együtt na ès 1hónap múlva megy külföldre melózni! A pláne hogy ma ment a mamájához, őt kierőszakolja sètálni ráadásul ma is kicsinosította magát de mikor hozzám jön egy finom illatot nem érzek rajta, nem fürcsizik le előtte a haját sem zselézibe ès ma meg igen! Nekem rosszul esik.
2012. aug. 1. 22:53
 1/7 Hanariko ***** válasza:
hát ezek (hajzselé, illat) apró dolgok, de összességében, elhiszem, hogy rosszul esik. Ha kimozdulni nem akar, otthon valamelyikőtöknél tervezzetek programot. DVD nézés, társasjáték, beszélgetés, nosztalgiázás...
2012. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret. El fog menni. Nem vállal fel mások előtt... Ennyi.
2012. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 25 egyébként nem mindegy hogy mondom a szavakat miért kell itt az élő fába is belekötni 3
2012. aug. 1. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, a 3. vagyok. Te a 2.-ra gondoltál.
2012. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jöttem rá a szövegből, hogy ki a lány.
2012. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LOL mi van itt? :D Egyébként,biztos az hogy a mamához ment?Szerintem nem.Én a helyedben fenéken billenteném most azonnal,nem szeret téged.Találsz jobbat.
2012. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!