Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság az egyetlen...

Az öngyilkosság az egyetlen kiút. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
16 éves Békésmegyei fiú vagyok.A családom teljesen tönkrement.Állandó a veszekedés,kiabálás.Már útálok hazajönni.Kevés barátom van,mivel ezek a dolgok kihatnak a személyiségemre is.Lányoknak nem kellek,pedig nem vagyok ronda.Nem volt még barátnőm,és szerintem nem is lesz.Úgyérzem,hogy senki sem ért meg,hogy egyedül vagyok,magányosan.Még legalább 2.5 évig itthon kell maradnom a suli miatt,és ezt nem fogom kibírni.Utolsó reménysugárként írok ide,hogy valaki talán tudna segíteni,bár szerintem erre nincs sok esély.

2013. dec. 17. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Áruld már el , ha megölöd magad az milyen kiút?

ÖNGYILKOSOK CSAK A GYÁVÁK LESZNEK!

Ha öngyilkos leszel azzal csak ártasz a szüleidnek, és az ismerőseidnek.

2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Olyan szomorú lettem.:((( Hogy tudnék segíteni?

1."Lányoknak nem kellek" -ezt a kérdést egy kicsit napold el.. nagyon-nagyon fiatal vagy

2. kevés barátod van: az viszont jó, hogy van, azzal a kevéssel legyél többet, tanuljatok együtt

3. veszekedés: ez undorító, megkeseríti a gyerekek és fiatalok életét. Valószínű nem tudsz változtatni ezen. Benn lehetne maradni az iskolában tanulni? vagy könyvtárban? és csak aludni haza - azt hagynak? van külön szobád? az jó lenne.. bevonulsz a kuckódba és nem törődsz a cívódással..

Mi szeretnél lenni? Mi érdekel? Mit olvasol?

ha akarsz, írhatsz privt is, beszélgethetünk.

anonimanna

2013. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%

Szia...:)) Én nagyon szomorú lennék ha öngyilkos lennél! Ezt azonnal verd ki a fejedből! Gondolj bele milyen fájdalmat okoznál másoknak, még ha csak egy embernek is... Esetleg nem tudnál leülni anyukáddal és apukáddal megbeszélni a dolgokat?:) És elmondani nekik hogy a veszekedéseikkel milyen fájdalmat okoznak neked?

Sok sikert és kitartást!:)

2013. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Egy kiutat találok, amit én csinálnék a helyedben. Tanulj. Temetkezz a gondjaid elől a tanulásba. Most két évig tanulsz elképesztően sokat, akkor állomira be tudsz jutni egy egyetemre és onnan már sínen van az életed. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írhatsz.
2013. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!