Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a sok vallási fanatikus...

Mi ez a sok vallási fanatikus itt gyk-n?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi?

2014. máj. 26. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kikre gondolsz?
2014. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Random emberekre akik meglátnak egy kérdést pl arról, hogy van-e keresztény hívő fiú még, és elkezd papolni, téríteni, bibliából idézni, és oldalakon keresztül veszekedni, hogy miért nem vagy hívő...
2014. máj. 26. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A vallási témájú kérdéseknél mégis mire számítasz? Nyilván leginkább olyanok olvassák azokat akik hisznek, így aki ateistaként keveredik oda, számítson rá, hogy meg akarják téríteni;) A hit a hívők szemében a mindenek feletti, és nemigen képesek megérteni azokat akik racionálisan állnak a világhoz. Ha ennyire zavar ez a dolog, hát megteheted, hogy nem kattintasz rá.
2014. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ezt értem és tisztelem. Valljanak amit akarnak. De amikor megpróbálják az emberre erőszakolni, na az már nem jön be.

Mert én nagyon szívesen válaszolok bármilyen kérdésre ha tudok, de egyszerűen nem tudom elkerülni, hogy ne jöjjön egy fanatikus aki szerint vagy megtérülsz, vagy holnap elüt egy hajó...

2014. máj. 26. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

...És nem elég, hogy itt fenyegetnek mindenféle iszonyattal, büntetéssel, sírással és fogaknak csikorgatásával, hanem még privát levelekben is erőszakoskodnak!

Gőgösek, intoleránsak és magabiztosak, a szeretet, amiről eredetileg a vallásuk szólt, még nyomokban sincs jelen a szavaikban. Csak azt tudják szajkózni, amit beléjük sulykoltak. Holott szép szóval többre mennének, de így ők lehetnek a mártírok, akiket senki nem ért meg. Rosszabbak az iszlámnál! A muzulmán fanatikusok legalább elismerik, hogy ölnek, lányokat rabolnak, robbantanak és túszokat tartanak fogságban (ami persze rettenetes és nekünk érthetetlen is), de nincs bennük ez az álszent műalázat, amitől kinyílik az ember zsebében a bicska.

Minden második szavuk fenyegetőzés, amit bibliai idézetekbe csomagolnak.

Kérdező, köszönöm a kérdésedet, most legalább elmondhattam valahol a véleményemet anélkül, hogy harminchat jehovás, "hitgyülis", bigott és elvakult keresztény és még ki tudja, milyen "hívő" hatvansoros, bár ide sem illő idézettel válaszolna, amit már ezerszer hallottunk, és fülünkön-könyökünkün jön már ki...

Talán nem is a kérdésre válaszoltam, akkor bocsánat az offért!

2014. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Teljesen egyetértek veled, nem gond, de ne aggódj van egy olyan sanda gyanúm, hogy hamarosan itt is megjelennek...

2014. máj. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!