Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden sportmotoros pasinak vagy van barátnoje, vagy egy nagy csajozogep?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 21:58
 1/6 Grim13 ***** válasza:
ez úgy hülyeség ahogy van.... találkoztál az összessel? de csajozás terén előny egy jó motor!
2014. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

vannak biztosan kivetelek, de azt megtalalni....

igazad van, nem talalkoztam az osszessel. eleg sokkal igen, es azok kozott ez a ket verzio volt mindig.

nyilvanvaloan elony. de akkor sem ertem sokak fellengzosseget, mintha masik bolygorol jottek volna, vagy eppen aki normalis annak van valakije, es van a harmadik aki normalis, de csak kalandor tipus. a tipikus szabad vagyok mint a madar es az is akarok maradni :-) nem ertem, ez nekem magam. rosszkor vagyok mindig rossz helyen biztos :-)

2014. máj. 28. 00:58
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nekem magas*
2014. máj. 28. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ez baj. Nem biztos hogy erre van szükséged. Az élet nem véletlen sodor eléd foglalt sportosokat.

Amugy sem értem ezt a Sportos mániát. Manapság senki nem keresi a Férj alapanyagot. :D Nincsenek is hosszú házasságok. Nem ide tartozik, csak kibuggyant belőlem. Nagyon átfordult a világ. Nem azt mondom hogy én se szeretnék egy bombázó mellett felkelni mindennap, de tudom hogy ez Számomra kevés lenne és nem igazán lesznek jó anyukák. Már pedig soha nem lehet tudni hogy ki mellett ragad az ember saját hiúsága miatt. De biztos ez korosztály függő. Mások az értékrendek. Mindenesetre csak azt tudom mondani hogy tágítsd a kört és járj nyitott szemmel. :) Abból még soha nem volt baj. :)

2014. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki foglalt az kevesebb, mint aki nem az de nem is normalis. :-)


A ,,bombanos,, dolgohoz annyit szolnek hozza, hogy en sem vagyok csunya a visszajelzesekbol itelve. Sok bokot kapok, es nppozitiv kritikakat. Es igen is attol meg, hogy valaki jol nez ki, miert ne leetne jo anya? Hidd el, a szep lanyoknak sokkal nehezebb a helyzetuk. Nagyon ra kell ereznunk ki miert akar tolunk valamit. Sokkal jobban kivagyunk teve annak a kockzatnak, hogy csak megakarnak minket donteni. Es azert mert jol nezunk ki mar hulyenek, butanak, nyafkanak stb titulalnak minket. Pedig ram egyik sem jellemzo, es ezzel meg sokan igy vagyunk. Vannak szeo anyukak, akik tudnak szeretni . :-)


Es pedig nem hiaba keresek effele tarsasagot..elhiheted.... Volt ebbol konfliktusom egy kapcskatban, mert motorozni jartam, es ment a feltekenykedes. Errol oedig nem fogok lemondani, igy a megoldas egy olyan valaki akinek ez szinten szenvedelye, mert csak o ertheti. :-).

2014. máj. 28. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz, de sajnos nem győztél meg. Túl sok a negatív példa. Túl sok.

Sejtettem hogy nem vagy csúny, nem is rád céloztam csak kibuggyant. Bocsánat, ha magadra értetted. Nem úgy szántam.

Az viszont biztos hogy féltékenyeket ebben a körben is bőven találsz majd. S ebben a kategóriában is sok a családon belüli agresszív. Manapság nincs jó döntés. Csak ideig óráig működik minden. Aztán tovaszáll... :/

2014. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!