Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortuszra váro nőket egy...

Abortuszra váro nőket egy kórterembe rakják a szülésre váró nőkkel?

Figyelt kérdés
Abortuszra váro nőket egy kórterembe rakják a szülésre váró nőkkel ?
2014. máj. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöfordul, nem szortirozzák, hogy ki miért van ott.
2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a szülészetre, hanem a nőgyógyászatra teszik.
2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy és ugyanaz a kettö szülészeti és nőgyógyászati osztály nem ?
2014. máj. 28. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Akinek volt abortusza mi a véleménye kórterem társairól és hogyjöt ki velük ? Nekem nemlesz amugy abortusz csak kiváncsiságból kérdezem.
2014. máj. 28. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha zsúfoltság van az egyik osztályon. Engem pl úgy raktak, hogy voltunk veszélyeztetett terhesekként bent megtartáson, és beraktak egy olyat, akinek abortusza lett. Na, az kemény volt. Viszont kiderült, hogy neki is végül elindult a vetélés. Szerintem erre figyeltek, hogy ne olyat tegyenek, akinek direkt. Így is nehéz volt, úgy szerintem kegyetlen.

Illetve, lehet hogy a hobbiból abortuszra járókat (vagyis akik évente eljárnak, mert cs.nek védekezni) egybe kellene rakni, hogy lássák, más mit kínlódott a babáért. Csak ez annak szar, aki szülni fog, és azért akkor lehet, hogy beparázol, vagy épp azért van bent, mert félő, hogy elvetél...

2014. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem volt olyan a folyosón akkor akkor toltak ki császárról ott ujjongott a férj, újdonsült nagymamák stb, de kórterembe konkrétan nem anyukákkal voltam.

De amúgy attól még hogy volt egy abortuszom nekem is lesz majd gyerekem és az én családom is fog ujjongani a folyosón. Csak nem most hanem X év múlva.

Illetve a terhes anyuka is ki tudja hanyszor vetélt el szegény mire lett baba vagy becsúszott e neki abortusz fiatalabb korában. Szóval nincs ezzel baj szerintem.

2014. jún. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!