Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lebénulás alváskor?

Raffinito kérdése:

Lebénulás alváskor?

Figyelt kérdés

Üdv. máér kissebb korom óta tapasztalom azt, hogy lebénulok amikor alszok, többször volt olyan, hogy nem kaptam levegőt. ha délutánként alszok mégrosszabb. És ma megtörtént velem a pokol. Azt hittem, hogy totál bevagyok akasztva, vagy nemtudom kimentem a konyhába az ágyból a telefonért, hogy átmegyek a haveromhoz és aztán bementem befeküdtem az ágyba beirtam haverom számát és felhivtam, kinyögtem a nevét , eltorzitottan hallotam mindent, majd nem tudtam nyelni se megmozdulni, és egyszer csak felkeltem ugy, hogy orditottam egyet. ezt már tapasztalgatom, de azt veszem észre, hogy nem csak a képzelőerőm. amikor lebénulok olyan mindtha valaki fogna, vagy nemtudom nembirom semmimet megmozditani. Mit csináljak? most kipróbálom azt hogy nem alszok. SEGITSETEK LÉCCIVES! csak normálisak írjonak pls


14/F



#alvás #bénulás #zavaros alvás
2014. máj. 29. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és mikor felkeltem rettentően fájt a fejem!
2014. máj. 29. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly dolog ez menj orvoshoz AZONNAL!
2014. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit csinal az orvos ? most iszom a 2. kávém. ma nem fogok aludni az biztos, nem élem ezt át többször.
2014. máj. 29. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem én kinlódtam 6 évet a orvosival és 3 évet rezidensként,hogy meg tudjam mondani ezt.


A kávézást hagyd abba helyette menj dokihoz de először a háziorvoshoz holnap..ja és aludj lehet,hogy vért is vesznek.

2014. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja.. holnap 6 kor kelek utolsó napom van az iskolábol, fejezzük idén. Holnap elmegyek dokihoz az oké, de ma nem alszom. vért? minek?
2014. máj. 29. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
De ma igenis alszol..suli helyett doki lesz vért azért mert ez a szokások rutin. De aludsz és nincs kávé.
2014. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja elalszok és aztán meg megint lebenulok ...Sulit nem akarom kihagyni. 8 éve járok ez z utolsó nap!
2014. máj. 29. 19:18
 8/9 Waff ***** válasza:
Imádkozz Jézushoz.Mindegy hogyan,csak szólítsd meg őt.
2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az alvásparalízisnek valami nagyon furcsa formáját éled meg. semmiképp se fájhat az hogy elmész vele orvoshoz..
2014. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!