Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatok/készíthe...

Hogyan változtathatok/készíthetek nevet msn-en?

Figyelt kérdés
ha beszélgetek, hol változ tassam meg a nevem, hogy smileyk is legyenek benne, vagy díszek, és hova kell beírni? köszi :)
2010. jan. 1. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van a főablak, ahol a partnereid vannak, ott kattintasz rá akivel szeretnél beszélni, na annak a legtetején vannak ilyen variációk: Fájl, ismerősök, műveletek, eszközök, súgó, Plus! (bár attól függ milyen msn-ed van akkor nem biztos, hogy minden passzol) rákkattintasz az "eszközök" menüre lenyílik 1 fül a fül legalján ott van, hogy beállítások, arra megint kattintasz és bejön egy panel és rögtön az első sörban ott van, hogy megjelenítendő név, oda olyan nevet írsz be magadnak amilyent szeretnél, smile-okat úgy tudsz beilleszteni, hogy van pl: (L) :D (Y) stb így beírod a kódját a neved azon részére vagy a neved elé, mögé ahol szimpatikus és lenn a panel legalján rányomsz egy klikket, hogy "alkalmaz" majd "oké" ha van plus-od ott a név színezése meg még számtalan lehetőség már bonyolultabb elmagyarázni.

2010. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2010. jan. 1. 17:32
 3/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam, beírtam a nevem, de sajna nem akarja megjeleníteni, én írok és még mindig az e-mail címem jelenik meg
2010. jan. 1. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ak..lehet nincs még megerősitve az e-mail címed.

Erősitsd meg:D

2010. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de megvan XD na mind1 most szedem le a 2009-es verziót, de valamiért nem akarja telepíteni :(
2010. jan. 1. 18:50
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló! igazad volt, meg kellett erősítenem az e-mail címemet :D:D pedig azt hittem, hogy megerősítettem :)
2010. jan. 1. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!