Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkénteskedni egyedül (kifejté...

Önkénteskedni egyedül (kifejtés lent)?

Figyelt kérdés

Ugyebár van nekünk a kötelező 50 órás önkénteskedés, én pedig szívesen meg is csinálnám mondjuk egy állatmenhelyen, csak nem vagyok képben ezzel az egész üggyel. Egyedül nem hiszem, hogy képes lennék rá. Nem tudom mit mondjak, ha odamegyek, miket kell csinálni, hogy aztán "munkába is állhassak", kikkel kell mit megbeszélni.. Szívesen sétáltatnék kutyát, etetném is őket, játszanék velük, mert nagyon szeretem a kutyákat, nekünk is van 2 németjuhászunk. De ebbe a dologba nem tudok belevágni, fogalmam sincs, mit hogyan kell intézni, én pedig nagyon bátortalan, elesett vagyok ilyen téren, és visszahúzodó, szótlan ember is, úgyhogy biztos furcsának néznének, vagy még rosszabb. 18 éves vagyok, mégis ilyen elcseszett személyiségem van... :\ De visszatérve a lényegre, ti hogyan csináltátok meg ezt az 50 órát? Milyen az önkénteskedés?

(nyíregyháza közelében lakom, így az ottani menhelyekben gondolkodok!)



2014. jún. 23. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nézz szét workaway.info-n, vagy itt:

[link]

2014. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen téren pont szerencsém van, pont kiestem ebből a körből, úgyhogy csak azokat a tapasztalatokat tudom leírni, amiket hallottam. Nem nagy valami az egész, bemész az állatotthonba, mondod hogy szeretnél önkénteskedni, elmagyarázd hogy miért, viszed a kis füzetedet, és megmondják, hogy tudnak-e fogadni. Szerintem minden gond nélkül menni fog. Ha esetleg nemet mondanak, akkor megkérdezheted, hogy nem tudnak-e esetleg egy másik állatotthont, vagy állatos helyet, ahol dolgozhatnál. Szerintem nem fognak nemet mondani, mert nekik ez csak jó, ingyen munkaerő, és az állam is díjazza, hogy ilyeneket alkalmaznak. Sok sikert, és bízz magadban!! :)
2014. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!