Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lehet elég hülye kérdés lesz!?

Ez lehet elég hülye kérdés lesz!?

Figyelt kérdés
Hát miről másról nem szólna a gyakori kérdések mint ,hogy folyton hülye kérdéseket tegyünk fel egymásnak :') na szóval általában sok ember ír szívet valami után ,és ti milyen okból vagy mi miatt tesztek a szó/mondat után szivet? (kib*szottúl unatkozom és ez jutott elsőként az eszembe)

2014. jún. 23. 19:58
 1/5 anonim válasza:
amikor h*lyéskedünk a barátaimmal szoktunk szívet írni egymásnak, ha a szeretettem fejezem ki
2014. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

amúgy igen hülye kérdés volt :D

első voltam :D <3

2014. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak hülye kérdés, hanem szar is :D utálom mikor valaki "szivecskéket" pakol mindenhova
2014. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jolvan na, tudom U3U
2014. jún. 23. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam szívecskét rakni a mondandóm után, ha nem sokára ott vagyok annál akinek írom egy baltával a kezemben. <3
2014. jún. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!