Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van akinek már bejött a...

Van akinek már bejött a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam a Titok c. filmet és elég értelmesen kifejtik a vonzás törvényé, illetve olvastam a Varázslat és az Erő c. könyveket is amely lényegében ugyanazt írja le mint amiket Titok c. filmben láthatunk csak más szavakkal de ugyanazokon alapul...szerintetek működik? Esetleg személyes tapasztalatotok van? Köszönöm előre is :)



2014. jún. 24. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
* vonzás törvényét
2014. jún. 24. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem :)
2014. jún. 24. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
én épp most fogom megnézni - kell amolyan erőt adónak - nekem bevált. kezdem előlről :-) elkezdtem meditálni a vonzás törvénye alapján és minden bejött utána megcsúsztam újra deprssziós lettem és most csúsznak a dolgaim. most nézem a filmet hogy összetereljem a gondolataim megint és most már nem fogom hagyni visszacsúszni a dolgokat!
2014. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magyarországon senkinek nem jött be. Egyetlen használható találatot sem kapsz arra, hogy "vonzás törvénye meggazdagodtam". Akiknek állítólag bejött, azok közönséges dolgokat szereztek, normális munkát, egyszerű lakást. Ezekhez viszont nem kell vonzás.
2014. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!