Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 véves vagyok (L) és van...

14 véves vagyok (L) és van egy 27 éves (F) barátom mármint (szerelmem) és le szeretném írni h mit is érzek iránta 10hónapja vagyunk együtt. Tudnátok nekem ebben segíteni? Egy hosszú üzenetet szeretnék küldeni neki még ma.

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted ez egyedül is menni fog! ;)
2014. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom csak azért most egy kicsit nehéz.. nem tudnál segíteni azért ?? :(
2014. júl. 1. 15:35
 3/9 anonim válasza:
mi nem tudjuk mit érzel iránta. ezt neked kell tudni.
2014. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De kis édes vagy :) Vigyázz a legóval, ha rálépsz megböki a talpacskád!
2014. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Tehát 14 és 27? Írjad ezt:


"Úgy szeretlek, mintha az apám lennél, úgy szeretlek, mint óvodás a cukros bácsit, azért szetetlek, mert kicsit sem hasonlítasz Pedomackóra!"


Még csak annyit, ha az én kislányom lennél, akkor ez derék 27 éves fiatalember biztosan nem a saját lábán menne haza.

2014. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ha az a 27 éves pasas az elején kicsit jobban igyekszik, még az apád is lehetne... de te tudod. Majd kinövöd remélhetőleg.

Én is 27 év körüli vagyok, de el nem tudnál képzelni hogy mit akarhatnék egy 14 éves gyerektől.

2014. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem akar semmi olyasmit csak mondom nem eroszakos semmi sose bantott mindent meg ad nekem .. sose kezdene ki velem es sztem a kor nem szamit a szerelembe ha jol tudom ..
2014. júl. 1. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint sem számít olyan hatalmas mértékben, ha szereti egymást a két fél. Itt csupán az böki az ember szemét, hogy a párod egy bőven felnőtt ember, de te (kérlek ne vedd sértésnek, nem annak szánom!) éretlen vagy egy ilyen idős emberhez. Erre az alapján is következtet az ember, hogy egy ilyen buta kérdést feltettél... A te érzéseidet mi hogyan tudnánk leírni?
2014. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. De a ti életetek teljesen eltérő szakaszban van. Ezért fura nekem kicsit.

Egy 27 éves ember már dolgozik. Lassan sasát családja, gyerekei vannak. Van saját lakása, autója, stb.

Egy 14 éves meg még épp hogy elkezdte az életét. Épphogy az általános iskolát befejezte. Még azt sem tudja teljesen mihez kezdjen, merrefelé induljon az életben. Még babázik, matchboxozik, a nagy ivászatok, ottalvós bulik is majd csak ezután jönnek. Munka, saját családra még nem is gondol, mert olyan távolinak tűnik. Legalábbis én ilyen voltam 14 évesen.

De mindegy, nem folytatom, mert nem ezt kérdezted. Ha jól megvagytok, van sok közös témátok, közös hobbitok, stb, és nem fogytok ki belőle egyhamar, akkor ti vagytok a kevés számú kivétel.

2014. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!