Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Már most mondom,hogy VÉLEMÉNYRE vagyok kíváncsi, és nem bunkó/okoskodó nagyokosok válaszára....


Régi eset, de egyre jobban foglalkoztat a téma.....

Tavaly Agusztusban voltunk nyaralni rokonunknál. nem merülök a részletekbe bele, a lényeg az,hogy:

Az egyik napon úsztam a medencében ( egyedül voltam ) és teljesen véletlen felnéztem az égre. Jobban mondva, "megütötte a szememet " egy repülő tárgy ami SEM MADÁRRA SEM REPÜLŐRE NEM HASONLÍTOTT. (Nem vagyok elmebeteg nem képzeltembe magamnak) Nem húzott maga után kondenzcsíkot, se semmit ami egy repülőre utalt volna. Kimondom, UFO-ra hasonlított.....Ereszkedett lefelé, majd úgy 5 másodperc után eltűnt piszok gyorsan.



Tudom,hogy ez egy fura eset, és,hogy sokan hülyének néznek majd miatta..... De csak véleményekre vagyok kíváncsi semmi másra.....

És még 1x mondom,hogy ne bunkók írjanak,mert azokra nem vagyok kíváncsi!


2014. júl. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vmi bogár lehetett. Azért foglalkozol vele most, mert 1 év után már nem emlékszel rá pontosan. De teljesen mindegy, ha esetleg legelőször te is láttál ufot, bizonyítani nem tudod és hinni se fog neked senki :)

Tehát teljesen felesleges ezen golndolkodni.

2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Igazából nem értem milyen véleményre lennél kíváncsi, ez egy olyan dolog, ami nem bizonyított és neked se fog teljes mértékben hinni senki, ettől függetlenül én biztos vagyok benne, hogy létezik élet máshol is 100%. Az hogy ezek szoktak-e ide látogatni vagy csak már az emberek is bebeszélik maguknak nem tudni, amíg nem látom a saját szememmel, addig én gondolnám, hogy UFO volt, mai hadi technológia felét nem ismerni, lehet olyan dolgot láttál, ami ember műve csak éppen nem nyilvánosság elé tárt dolog.

2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem gondolnám*
2014. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És most milyen véleményt vársz?????
2014. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondta kedves utolsó,hogy normális, értelmes emberek válaszát várom, és nem olyan fogyatékosokét, mint a tiéd.

Csak más véleményére voltam kíváncsi, és ha még olvasni tudsz, (amit kétlek, hisz az elején is mondtam,hogy értelmesek írjanak) akkor kérdésedre a válaszokat megkapod az első 2 válaszolóban.....


Nektek viszont köszönöm a választ!

2014. júl. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!