Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el így magamat?

Hogyan fogadjam el így magamat?

Figyelt kérdés

Pattanásos az arcom már több mint 2éve! Hol jobb egy kicsit hol rosszabb! Már szinte mindent kipróbáltam hogy eltüntessem sajnos nem sok eredménnyel! (dokinál is voltam már de nem nagyon használtak a krémek amiket adott!) :( Szégyellem így az arcom!

Mit tehetnék hogy ne érezzem magam csúnyának? Hogyan fogadjam el hogy nem tudok mit csinálni ezzel?


Én NEM az a kérdés hogy mit tegyek hogy eltüntessem őket mert láttam hogy rengeteg ilyen kérdés van! Még mielőtt valaki kiosztana!


2010. jan. 5. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen problémám, és elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki Roaccutant írt fel. Nagyon erős, iszonyat sok mellékhatással, az egész testemet kiszárította, minden nyálkahártyát, hajat mosnom is hetente egyszer elég volt, mert a fejbőrt is kiszárította. Utána sok évig nem volt semmi az arcomon, és máig nem jöttek vissza a durva pattanások, szóval ilyen szempontból nagyon hatásos. Az egy bökkenő, hogy ezt a gyógyszert Amerikában betiltották, azt hiszem meddő is lehet az ember tőle...

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak megírtam a tapasztalataimat. Egyébként hány éves vagy? Nem lehet, hogy idővel kinövöd?

2010. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Miket próbáltál ki eddig?
2010. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15 vagyok! (tudom hogy a korral jár de nagyon zavar :'( )

Hát pontosan nem tudom hogy miket használtam de szinte az összes tonikot meg mélytisztítót amiket drogériákban lehet kapni kipróbáltam! (clean clear,garnier pure.. stb)

Az orvos legutóbb Zineryt oldatot írt fel azt használom most is!

2010. jan. 5. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A drogériákban kapható cuccok nem érnek semmit!!!! Nem csoda, hogy nem hatottak! Nehogy feladd! A Zineryt oldat nagyon jó! A bőrgyógyászom így írta fel a gyógyszereket: minden napra 1 Roaccutan tabletta, reggel-este Zineryt oldat, este 2 órával a Zineryt után Differin krém + havonta kétszer kozmetikus. Fél évig tartott ez a kúra, és tökéletes lett az eredmény. Szerintem nagyon jó a Zineryt, csak legyél türelmes! Használd néhány hónapig rendszeresen, reggel és este is, és akkor szép lesz a bőröd! Ha jól tudom az van ráírva, hogy 3 hónap múlva látszik meg a hatása.

Mióta használod?

2010. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

09:05

most volt 1hónapja hogy használom a zinerytet! amúgy differint már én is használtam viszont nagyon vörös száraz lett a bőröm ezét abba hagytam! :S

2010. jan. 6. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A Differin elvékonyítja a bőrt, de éppen az a jó,az jelenti azt, hogy hat. Én nemrég vettem a DM-ben 800 ft-ért Balea hidratálót, szerintem az nagyon jó! Napközben szoktam az arcomra kenni, ha nagyon száraznak érzem, és hatásos, sokáig hidratált marad tőle a bőröm. Most Differint használok, és annyira nem súlyos a helyzet, mert bőségesen kenem rá ezt a hidratálót. A Nivea, Garnier hidratálók, szerintem a Clean and clear tonikok is stb. cuccok habár nagy reklámot kapnak, olyan összetevőket tartalmaznak, amelyek nem segítik a helyzetet.

A lényeg, hogy ha ezeket elkezdted, akkor tarts ki mellettük huzamosabb ideig, hónapokig, mert csak akkor van értelme hqsználni őket!

Az összes kommentet én írtam, remélem tudtam segíteni!:)

2010. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Mármint ha a Zyneritet elkezdted, amellett tarts ki.
2010. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kitartok most a zineryt mellet és remélem lesz valami hatása! :)

2010. jan. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!