Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el magamat?

Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy gondom.165 cm 54 kg és nagyon daginak látom magam. Pedig mindenki azt mondja nem vagyok duci. De van 1 kis hasam, meg szerintem mindenhol "sok" a dolog rajtam. A barátomnak így tetszek és megtiltotta hogy fogyókúrázzak. De én így nagyon nem szeretem magamat, sőt utálom. Szerintetek mit tegyek? Fogadjam el magamat valahogy vagy fogyózzak? Egyáltalán sok ez az 54 kg? 16 éves leszek, és 13 éves korom óta fogyózok kisebb-nagyobb sikerekkel. Köszönöm a segítségeket.
2010. júl. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, a környezeted pedig reálisabban lát téged, mint te saját magad. Ha azonban TE nem érzed jól magad a bőrödben, akkor tegyél ellene, (mindig külső kontroll mellett, mert könnyen elveszíti az ember a realitásérzékét- bízz meg egy barátot, barátnőt, meséld el, mi a célod, és azonnal szóljon, ha úgy látja, nem jó irányba haladsz, és te magad is fogadd meg, hog ymindig hallgatni fogsz rá!). Szerintem egészségesen érdemes változtatni, mindig, nem koplalni, mert annak oylan maradandó következményei lehetnek, amiket nehéz utólag kijavítani (bélflóra, izomvesztés, vitaminhiány sorolhatnám). Egyél cukor és lisztmentesen, igyál sok egészséges folyadékot, és mozogj heti 5 nap 1 órát. Ha ezt hosszú távon betartod, jobban fogod magad érezni és alakul is az alakod, de nem drasztikus súlyvesztéssel, amitől legyengülsz és a hangulatod sem megy át a cukorhiány miatt depresszívbe... sok sikert!
2010. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:S ha 13 éves korod óta fogyókúrázol, az azt jelenti, hogy elég régóta problémáid vannak önmagaddal. Ami viszont egyenlő avval, hogy lehet életed végéig meg is maradnak, és sose leszel képes elfogadni magad... Sajnos tapasztalatból mondom. De ha szerencséd van akkor ez is csak egy afféle "tinibaj" amit majd kinősz...
2010. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne légy hülye! nem sok ez!
2010. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napi 1 órát szobabiciklizek szóval a mozgás megvan.Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem.Köszi a válaszokat :)
2010. júl. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!