Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a kérdés, ami a...

Mi volt az a kérdés, ami a legjobban megmaradt az emlékezetedben?

Figyelt kérdés
Természetesen a GYIK-en :)Legyen ez a kérdés drámai, komikus, akármilyen, ha megmaradt az emlékezetben, linkeld be kérlek!
2014. júl. 3. 15:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, de mégis megmaradt, amikor egy fiatal (fiú? lány?) azon problémázott, hogy éjszaka porszívóz a szomszéd, és amikor mondtuk neki, hogy valószínűleg a kisbaba orrát porszívózzák, teljesen kiakadt, hogy milyen embertelen szörnyetegek csinálnak ilyet...
2014. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
Tulajdonképpen ez egy privát üzenet volt de leírom. Egy lány megkérdezte GYK-n hogy melyik gyógyszerrel tudná leggyorsabban megölni magát?, erre ráìrtam hogy miért akarja magát megölni és tartottam benne a lelket majd írta hogy nem kér a segítségemből ő eldöntötte és ne számítsak rá hogy visszaír...azóta nem írt..:( és lelkiismeretfurdalásom van hogy hagytam pedig segítettem volna..:/
2014. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtál a kérdésben konkrét kategóriát ezért én nem a családi kapcsolatokból mondanék.

Az ezotéria rovatban volt egy kérdés, arról hogy a Feng shui szerint milyen irányba helyezzék a malacot a disznóvágáskor?

Gondolom poénnak szánták, de rengeteget röhögtünk rajta, munkahelyen küldözgettük egymásnak.

2014. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
100%
Meg még az ami vicces volt hogy megkérdezte valaki hogy óvszerből milyet kell venni, télen télit nyáron nyárit? És hogy a téli vastagabb meg van rajta hólánc xDDDD
2014. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, megkerestem, még jobb, mint ahogy emlékeztem rá:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__feng-shui__3487841-a..

2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
24%

Az első nekem is megvan,meg a ujjhiány baba is:( (:))

Volt egy olyan is hogy sírjon vagy nevezssen az anyuka. 4es ikreket várt,amiből redukciót végeztetett a doki. 1 baba volt Dawnos,tehát beteg,egy másikat is elvettek mert kisebb volt.Végül korábban megszülettek. De utána meg a másik kettő idekint halt meg:( Egyik 1 hetet,másik 1 hónap mulva:( Ez számomra nagyon megrázó volt:(


Másik favorit: ez poz: Első randinak jó ha elmegyünk a Tescoba:) Ja,meg meg

Bakik Harry Potter könyvben... 90 oldal körüli válasz:) oldal

Meg volt: Milyen kérdés verte ki nálad a biztosítékot?(gyereknevelés témakörben,néha már röhögtünk:D:D(

2014. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Egy lány kérdezte egyszer, hogy vannak e itt olyan nők, akik nem szeretik a gyerekeket.30 oldal válasz érkezett rá.Az utolsó 20 oldalon már csak vita volt, de az elő pár oldalon elég vicces megjegyzések vannak.


Amit 1-es írt, azt én is megkönnyeztem.

2014. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
18. belinkelnéd az ujj hiányos babás kérdés?
2014. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!