Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a kérdés, ami a...

Mi volt az a kérdés, ami a legjobban megmaradt az emlékezetedben?

Figyelt kérdés
Természetesen a GYIK-en :)Legyen ez a kérdés drámai, komikus, akármilyen, ha megmaradt az emlékezetben, linkeld be kérlek!
2014. júl. 3. 15:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

Be sajnos nem tudom be linkelni mert annyira szomorú volt,hogy töröltem a megfigyeltek közül de röviden leírom hátha valaki ráismer és meg van neki.

Egy nőről szólt akinek nagyon nehezen lett kisbabája a férjétől.Hosszú hosszú idő után sikerült de végül a baba meghalt.Nem tudták ezt feldolgozni.Utána sem sikerült összehozni a babát.A férj elhagyta a nőt.Lett új felesége,babájuk ezt a nő nem tudta feldolgozni és öngyilkos lett.

Sokáig sokan írtak neki és egyszer csak a nő tesója jelentkezett,hogy a testvére meghalt mert nem tudta feldolgozni ezt az egészet és öngyilkos lett.

2014. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Valami szerencsétlen látható névvel kiírt egy kérdést, amiben másnak állította be magát, mint egy előző kérdésében. Aztán a hülyéje, másik felhasználóval kommentelt, de elfelejtette, hogy átjelentkezett. A nevére rákeresve google-ön pedig kidobott egy csomó kérdést, ahol magával beszélgetett a kérdéseknél :D


Ez nem régen volt, talán 1 hónapja csak. Régről egy olyan kérdésre emlékszem, amit rólam írtak ki, de aztán törölték is, mert konkrét személyről szólt :/

2014. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
én is emlékszem arra a kérdésre amit az 1-es írt, nekem is az volt a legemlékezetesebb és legmegrázóbb
2014. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
1-es! Ez annyira szomorú!!!!!!!:(((
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egy nagyon vicces kérdés maradt meg...egy férj azt kérdezte, hogy válóok-e, ha a feleség nem szőrteleníti a hónalját.

Nagyon sok válasz született (100-nál több), a végén már hangosan röhögtem olvasás közben.

2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az ,mikor egy fiatal fiú írt egy kérdést,hogy egy ritka betegsége van,hogy a szervezete rosszul dolgoz fel egy anyagot ezért nagyon büdös, és nem tehet ellene semmit. A barátai elhagyták, egyetemet fel kellett adnia, közlekedési eszközöket igénybe sem veheti és gyógyíthatatlan a betegség. És nem tudja mit tegyen, mert így sose lesz se barátja,se párkapcsolata. Annyira szomorú volt, végül nem tudom mi lett vele.
2014. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
5-ös! Betudnád linkelni a hónaljas válóokos kérdést? :D
2014. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Amit az egyes írt, nekem is ez maradt meg, meg is van a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2014. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
95%

Nekem ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nagyon megható volt, ahogy a csaj aggódott és harcolt a párja gyerekéért.

2014. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan mondja már meg valaki miért kell lepontozni az 1-es válaszomat?
2014. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!