Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a kérdés, ami a...

Mi volt az a kérdés, ami a legjobban megmaradt az emlékezetedben?

Figyelt kérdés
Természetesen a GYIK-en :)Legyen ez a kérdés drámai, komikus, akármilyen, ha megmaradt az emlékezetben, linkeld be kérlek!
2014. júl. 3. 15:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Azt a leborult szivar végét a micisapkásnak.965 válasz nem semmi :-D
2014. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Áh ezeken a válaszokon mai napig röhögök


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Kedvencem: .....Igaz,én nem másnapos leszek tőle,hanem a beleim felpuffadnak,és folyamatosan finganom kell.

Abban a hiszemben,hogy senki nincs otthon,teljes nyugalommal elzenéltem a fenekemmel a "rénszarvas párzási áriáját" Értsd:Olyan hosszan,sokat,és hangosan fingottam,hogy még magam is meglepődtem nő létemre.Ha azt mondom,hogy legalább 5 percig csak durrogtattam akkor nem túlzok.Egyszer csak hallom,hogy valaki jön le a lépcsőn,és röhög.Megfordulok,és azt látom,hogy a párom széles vigyorral jön le,és csak ennyit mond..EJJJHHAAA!! Majd látom,hogy a nyitott nappaliban a kanapéról felemelkedik az egyik haver aki szintén vigyorog,és szerinte nincs senki aki ezt übberelni tudná..Majd még egy srác..majd még egy vihorászás.Kiderült,hogy amikor hazavittek,és én mint a zsák el is dőltem,és már aludtam,a fiúknak sem volt kedvük tovább menni.Így itthon maradtak,tévéztek ittak egy kicsit,és aki ahol talált helyet ott aludt.reggel az én fingásomra ébredtek fel..Na ezt még ma is megkapom.Állandóan jönnek a fogadással,hogy ki tud túl fingani engem..:)(de már én is csak nevetek rajta)

2014. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

32..Szebbé tetted a napomat.Ilyn jót még nem röhögtem.

53-as válasz forever

2014. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
A micisapka is nagyon kemény.
2014. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A kínos történetes kérdésben a májkrémes sztorin (53-as válasz) én is sírva röhögtem: ))
2014. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!