Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a kérdés, ami a...

Mi volt az a kérdés, ami a legjobban megmaradt az emlékezetedben?

Figyelt kérdés
Természetesen a GYIK-en :)Legyen ez a kérdés drámai, komikus, akármilyen, ha megmaradt az emlékezetben, linkeld be kérlek!
2014. júl. 3. 15:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
21-es ezen szakadtam én is vagy 2 hónapja mikor rátaláltam :-D
2014. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
jajjj.... válaszolót akartam írni nem kérdezőt bocsánat
2014. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam azt a kérdést, amit az 1. válaszoló írt... Amikor a végére értem, bizony könnyek csurogtak a szememből...
2014. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló által írt kérdés engem is nagyon megérintett, talán az egyik legszomorúbb sors, amivel szembesültem (nem csak az oldalon...).

Aztán volt még vagy 2 évvel ezelőtt egy kislány, akinek az anyukája elvette az 1000 forintját, a kislány meg kifakadt. Akkor az volt a szomorú, hogy a sok birka válaszoló a kislánynak ugrott neki, holott egyértelmű volt, hogy nem ő a hibás a történetben.

A másik, amit nem tudom, hogy írtak-e, egy nagyon szívmelengető, és édes kérdés volt, egy kisfiú tette fel, hogy hívhatja-e az apukája barátnőjét anyának. A kérdés felénél megjelent a pótmama is, és írták, hogy együtt sírnak a boldogságtól. Ehhez én is csatlakoztam, annyira aranyosak voltak.

2014. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az egyes válaszadó által leírt kérdés volt, és eddig nem tudtam, hogy öngyilkos lett szegény lány :( nekem ott maradt abba a sztori, hogy szétmentek a párjával :(


A Tesco-s randit a mai napig emlegetjük párommal, hogy nem hogy elmennénk a tescoba a minőségi együtt töltött időre :)


Illetve nekem is megmaradt az orrszívós porszívós felháborodott szomszéd :)


Ami még plusz, mikor valaki megkérdezte, hogy miért hárul a nőkre több munka, és ott kialakult egy nagy vita két hímsoviniszta és a válaszolók között.

2014. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Annyira aranyos a kérdező, hogy megmaradt bennem ez a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A teszkós randis kérdésnek köszönhetően találtam meg egy oldalt. Szórakoztató és emlékezetes volt még egy az ezo kategóriában, egy srác akit egy démon vagy kopogószellem zaklatott, hosszú oldalakon talán heteken keresztül etette az embereket, mígnem bevallotta, hogy kamu. Az ottani reakciókon könnyesre nevettem magam.


Jaj és nagyon aranyos volt az a kisfiú is aki anyunak szerette volna hívni az apukája barátnőjét.

2014. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Amiről az első írt,azt a kérdést csak most olvastam el,de azt mondanám hogy az,nagyon szomorú,többször kirázott a hideg,míg olvastam.

A Tescos az nekem is,meg ez: www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__1092354-csajok-szerintetek-jol-all-a-fiuknak-a-micisapka

2014. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!