Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy mentetek valakihez (pl. barátotokhoz/barátnőtökhöz) és annyira kellett már kakilni hogy amint odaértetek rögtön szaladtatok a WCre?

Figyelt kérdés

Nekem pont múlt héten volt ilyen.Busszal mentem barátomhoz végállomástól végállomásig.Mikor elindultam már akkor éreztem hogy el kéne menni de gondoltam magamba hogy majd elmúlik.Aztán ahogy ment a busz 2-3 megállót egyre nagyobb lett az inger.Elkezdett görcsölni a hasam.Azt hittem le kell szállnom mert ebben a helyzetben a miniszoknya+tanga kombó nem volt a legjobb választás.De gondoltam hogy vagyunk már annyi ideje a párommal együtt hogy elmenjek Nála WCzni.Aztán leültem egy üres helyre és már nem is kellett annyira.De mire végre odaértem már minden bajom volt,fájt,görcsölt a hasam és azt hittem mindjárt kijön.Aztán mire odaértem a barátomhoz már annyira kellett hogy mikor ajtót nyitott és meg akart csókolni konkrétan arrébb löktem és rohantam kakilni.Sajnos ez nem volt egy halk művelet ennyi tartogatás után így a barátom a 20 perc alatt(igen,addig kaksiztam)5ször is bekopogott hogy jól vagyok-e.De mondom neki persze persze.Aztán mikor végeztem akkor vettem észre hogy nincs WC papír.Elkezdtem keresni mert tudtam hogy hol van de ott se volt úgyhogy végül meg kellett kérnem a barátom hogy adjon be papírt.17/L


Tudom,hogy ciki ezt leírni de kíváncsi vagyok hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy mással is történt e már hasonló


Írjatok kort és nemet is lécci :)



2014. júl. 7. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem pár éve volt egy olyan munkatársam, aki a második randin felment a csajhoz és bekéredzkedett a wc-re amint felértek, mert befosott... :D
2014. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DD
2014. júl. 8. 13:36
 3/5 alaptomos válasza:
63%
Volt már .... de ez akárkivel megeshet ... :D
2014. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Ne szomorkodj miatta :) barkivel megeshet , en bepisiltem amikor ment a himnusz raadasul pont akkor nem volt unneplom ugyh kolcsonkaptam egy unneplot egy osztalytarsam anyjatol
2014. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Mi vendégségbe mentünk vidékre és nagyon hosszú volt a buszút. Nem intéztem el aznap a nagydolgom, és már a buszon is nagyon kellett. És utána még negyedórás gyaloglás. Nagyon nehezen tartom vissza, úgyhogy majdnem bement már útközben,aztán elkezdtem futni a vendégek háza felé, és csak annyit mondtam, hogy rohannom kell a wc-re. 35/L
2014. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!