Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Ötletek?

Hogy csináljam? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni magamnak karkötőt, bokaláncot/ilyen tudjátok amit nem lehet leszedni, cérnából! A karkötőt is így gondoltam! Tudtok adni ötleteket?

Normális válaszokat! Előre is köszi!


2014. júl. 10. 19:05
 1/3 anonim válasza:

[link]


Itt talán találsz pár jó ötetletet! ;)

2014. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha tudsz fonni akkor különböző színű cérnából (de inkább fonalból csináld szerintem, az vastagabb, nem szakad el olyan könnyen mint a cérna) fonj egy kellő hosszúságú "madzagot" és kötsd rá a csuklódra/bokádra ahova szeretnéd, de ha ez az elkészítési mód nem nyerte el a tetszédeset akkor apró vagy éppen nagyobb méretű gyöngyökből (esetleg felváltva) fűzz egy láncot cérnára vagy damilra és ugyan úgy mint az előző megoldásnál görcsöld rá a csuklódra, ha úgy nem megy kérj meg valakit, hogy kösse rá neked. Próbálj meg olyan gyöngyökkel/cérnával avagy fonallal dolgozni ami illik hozzád és a személyiségedhez. Sok sikert, remélem tudtam segíteni!
2014. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettő válaszolónak!!
2014. júl. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!