Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég szánalmasnak érzem magamat. Szeretnék megváltozni, de az emlékek megmaradnak. Az lenne volta képen a kérdésem hogyha megtudok változni akkor kezdjem újra az életem? Mármint új facebook, és egyéb profilok hiszen ha megváltozok akkor emlékezni fogok milyen voltam. És szerintem ha megváltozok akkor nem leszek ugyanaz a béna kislány aki voltam. (Mielőtt drogosnak meg mindennek leírnátok, nyugi nem erről van szó. Egy kövér disznó vagyok és nekem ez nem tetszik, és szeretnék változtatni. És ez most nem az hogy úristenem 30kg vagyok a 29kg helyett hanem tényleg..)

2014. júl. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az életed egy korábbi szakaszát is el kell fogadnod - hiába tudod, hogy abba a korszakodba rosszul, hibásan döntöttél. Az agyadból nem tudod, és ne akard kiradírozni ezeket az emlékeket.
2014. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig elszeretném feledni, de még nem tudom hiszen még megsem változtam. Az normális ha mindig új karaktereket csinálok hogy "most megváltozom" címszóval? Vagy ez is a feledésnek az egyik jele?
2014. júl. 18. 22:53
 3/3 anonim válasza:
Nem normális, szerintem csak menekülésnek használod ezeket, ha már többet is csináltál, és mégsem változtál meg, akkor nem is fogsz. Nem a facebooktól függ, hogy ki vagy. Emlékezni kell! Tudnod kell mindig, ki voltál és milyen nem akarsz megint lenni, máskülönben újra és újra visszatérsz az eredeti életmódodhoz. Szerintem érdemes szakember segítségét kérni, ha egyedül nem tudod megcsinálni. Életet újrakezdeni nem lehet, csak a hibákat javítani, de ez csak és kizárólag rajtad múlik.
2014. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!