Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Az éhezők...

Directioner kérdése:

Mi a véleményetek Az éhezők viadaláról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az éhezők viadaláról? Én a könyvet EGYENLŐRE nem olvastam, a filmnek 2 részét láttam, és egyszerűen imádom *-*

2014. júl. 26. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy a címnek és a filmnek semmi köze egymáshoz, itt szó sincs éhezőkről.
2014. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Unalmas és sok a baki benne.
2014. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Az első két könyv tetszett a harmadik viszont szerintem nem lett jó
2014. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A VILÁG LEGJOBB FILMJE ÉS KÖNYVE!!!!

szerintem

2014. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
Én 17 éves vagyok, és imádok olvasni, őszintén mondom, ez a legjobb könyv amit valaha olvastam, egyszerűen nem bírtam letenni. Én olyan vagyok, hogy ha este olvasok akkor elalszok a könyvön, de ez teljesen más volt, egyik este csak azt vettem észre hogy már hajnali fél 3 van. Szóval én azt mondom olvasd el!
2014. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én most olvasom a harmadik kötetet és imádom, le se tudom tenni:)) A filmből csak az 1-t láttam, de most néztem meg a Futótűz mozielőzetesét és már most oda vagyok érte:)
2014. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
Könyvön sokkal jobban átérezni a nyomort és az éhezést. Film túl sok higéniát enged és nem annyira érezni Katniss és Peeta közötti érzelmeket sem. De szerintem attól még nagyon jó mind2 :)
2014. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik legjobb könyvnek tartom, pedig sok könyvet olvastam már. Én először olvastam a könyveket, aztán néztem a filmeket.

Nekem a filmek is tetszettek, mert megértettem azt amin egy átlagos néző(aki nem olvasta) átsiklik vagy nem érti.

Az első film sztem nem lett annyira jó, a másik már igen. Persze így is sok menő dolog kimaradt, de nagyon jó kis film lett.

Javaslom hogy olvasd el, nem fogod tudni letenni. Sokkal jobban át tudod érezni, meg tudod érteni a filmbeli Katnisst, meg az egész társadalmat, nagyon jók a karakterek.

Nekem a 3.könyv a kedvencem. Az a legeseménydúsabb rész.

2014. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jojo néni ***** válasza:

Egy szo

I

M

Á

D

O

M

2015. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A világ legeslegjobb könyve és filme egyben.A könyv szerintem sokkal jobb lett de a film is nagyon jó.tök jó a szereposztás megpersze ott van Josh is 😍 meg a másodikba Finnick😍 de természetesen nem azért szeretem mert Josh olyan rohadt cuki benne 😊
2015. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!