Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az Éhezők...

Mi a véleményed az Éhezők viadaláról?

Figyelt kérdés
Lehet a könyvről, a filmről vagy mind a három részről is írni.

2013. nov. 20. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A film egy tinik számára készült, jellegtelen szemét.
2013. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintemmm joooo :D es allitolag, bar en meg nem tudom, a konyv megjobbb :D na jo a a konyv a legeslegtobb esetben jobb mint a film :P
2013. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszett, főleg a vége. Ami nem tetszett az a mostanában divatos szerelmi háromszög beleerőltetése volt.
2013. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Tetszett az első ,és a második rész is . Imááádom . Izgalmas , szuper :) Már várom a 3. részét is . A könyvet nem olvastam .
2013. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon, nagyon, nagyon jó :) Én imádtam mind három részét. Szerencsére előbb olvastam, mint láttam, bár a film is elég jó lett, ahhoz képest, hogy sok elemet kihagyta, beleraktak, megváltoztattak.
2013. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, az első két részét láttam is, olvastam is, a harmadikat sajna még nem, de minél előbb elszeretném olvasni. :) Csak ajánlani tudom, nem fogsz unatkozni :D
2013. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvastam könyvbe mind a hármat. Szerintem az első volt a legjobb, aztán a kettő és végül a három. De igazából mindegyik tetszett, de ez a sorrend.

Filmben viszont a kettő jobb, mint az egy.

2013. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.... miért vagyok 0%?


Véleményt kérdeztek, véleményt írtam. Ez olyan mintha megkérdeznék mi a kedvenc kajám, és én azt írnám rakott krumpli és azt értékelnék le... Szánalom!

2013. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Kedvenc köny és film :)
2013. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. Rèsz tetszett a legjobban, mert ott ismertük meg a szereplőket, a kapitólium rendszerèt, 2. Rèsz sem volt rossz nekem az is nagyon tetszett de talán az 1. Jobb volt egy kicsivel
jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!