Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan miért itélik el az...

Sokan miért itélik el az olyan embereket akik saját nemükhöz vonzódnak vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
ne értsetek fére nem vagyok ferde hajlamú csak én teljes mértékben megértem őket.

2014. júl. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyutól mindig azt hallom, hogy nem természetes. Hogy ha ez elfogadható lenne, akkor nő+nő is tudna szaporodni, stb.

Nem értek vele egyet, én is megértem őket :)

2014. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Szerintem (legalábbis magamból kiindulva)nem azt ítélik el, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, hanem azt, hogy ezt nyilvánosságra hozzák, ráerőltetve magukat a társadalomra. A felvonulásokkal pl. már nagyon átesnek a ló túloldalára. Én sem vonulok végig az utcán egy szál csöcsben péniszekkel telefirkálva, azt hirdetvén, hogy hetero vagyok. Minden ilyen "figyelj rám, mert más vagyok, és ezt te kénytelen vagy elfogadni" megmozdulást gusztustalannak tartok, és még a gyermekvállalásról alkotott nézeteik sem tetszenek, mert úgy hiszem, hogy a természet nem véletlen nőstény és hím nemű állat/ember/növény párosából alkot utódot. Válaszomból láthatod, hogy nem a "melegség" létezésével van bajom, mint jelenséget, elfogadhatónak tartom, de a magamutogatás nem tetszik. (és amúgy nem csak náluk, ez vallásban, politikában is zavaró számomra)
2014. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

"nyilvánosságra hozzák, ráerőltetve magukat a társadalomra"


az hogy valami nyilvános még nincs ráerőltetve a társadalomra. Majd ha neked szexelned kell egy azonos neművel vagy köteles vagy nézni, akkor igen, addig nem. Másrészt meg látszik hogy életedben nem láttál ilyen felvonulást, mert Mo-n közel sincs ilyen, hogy pötslóbálás, kb 3 kirívó ember voolt a 20000 között, akiket fényképeztek, mindenki más olyan ruhába amiben másnap a közértbe megy le.

2014. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát láttam ilyen felvonulást, képzeld, pont az ablakom alatt vonultak el, és nem csak 1-2 kirívó alak volt, elég nehéz volt elmagyarázni a gyereknek, hogy tulajdonképpen mit is lát. És úgy hiszem, hogy az, hogy végigmenetelnek az utcán, gyerekek, felnőttek, nyugdíjasok, konzervatívak és liberálisok előtt igencsak a társadalomra való ráerőltetésnek számít, mert itt nincs olyan, hogyha nem érdekel, nem veszek róluk tudomást, egy 2000-es tömeget bizony nem lehet figyelmen kívül hagyni. Látod, az ilyen melegekkel van bajom, mint amilyen te is vagy, akik nem értik meg, hogy mi a baj a magamutogatással, mert a felvállalás és a magamutogatás között égbekiáltó a különbség. Nem csak nekem ez a véleményem, szóval ha ezt nem érted meg, akkor nagyjából az egész ellentábor véleményét figyelmen kívül hagyod.
2014. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
azért mert szerintem undorító. Ha meglátnék az utcán két férfit/nőt csókolózni... Már a gondolattól is kiráz a hideg
2014. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!