Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még ilyen lányok akik...

Rencsi24 kérdése:

Vannak még ilyen lányok akik 15 évesen a saját nemükhöz vonzódnak? írj privit, ha lenne kedved megismerni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 15:58
 1/4 anonim válasza:
én itt vagyok,bár nem sokkal de több vagyok 15 nél :DD
2013. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg még ilyen fiatalon pont hogy nagyon nem alakul ki a szexuális orientáltság, mégis egyre több már, sőt a legtöbb akit itt látok mind tizenévesek, amit elég érdekesnek találok
2013. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudod mit utálok? azt, hogy beleszólnak ebbe...te érzed? Érzed azt amit a fiatal lányok éreznek? szerintem nem. Igen is el lehet dönteni már 15 évesen,hogy melyik nemhez vonzódsz...én már kiskoromban tudtam:)) erről ennyit.
2013. nov. 21. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szólok bele, csak azt írtam le amit tapasztaltam, sokaknál akik ugyanígy kiírtak egy ilyen kérdést, ennyi idősen később kiderült hogy nem is szerelem hanem rajongás volt amit éreztek, és nem akarlak kiosztani mert látom egyszerre rám förmedtél, csak azt javaslom, hogy gondolt át még egyszer amit érzel, vagyis hogy pontosan mit érzel, aztán utána döntsd el hogy tényleg a saját nemed vonzz e
2013. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!