Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Földtudományi év eleji felmérő?

Földtudományi év eleji felmérő?

Figyelt kérdés
Most jutottam be a Debreceni Egyetem földtudományi szakára, és halottam hogy év elején 2 tantárgyból kellesz írni felmérőt és ha nem teljesítjük kirúgnak. Melyek ezek a tantárgyak? Földtudományosok kérlek segítésetek! előre köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 27. 23:58
 1/3 anonim válasza:
elvben nem rúghatnak ki, hát most felvételiztél. gondolom föciből lesz a felmérő,miből lenne ? Földtudományt nem tanultatok
2014. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kirúgás nekem is fura, ilyet nem szokás csinálni, szerintem nem is szabad.

Rengeteg helyen iratnak ún. 0. zh-t, de a tét általában az, hogy fel kell-e venned egy felzárkóztató jellegű tárgyat, vagy sem.

Nálunk (orvosi) pl. kémiából volt egy ilyen, akinek 60% alatti volt, el kellett járnia egy 0 kredites kritériumtárgy óráira, amit a többieknek simán beírtak teljesítettként. Középiskolás kémiaanyag volt amúgy egy középszintű érettséginél is egyszerűbb, és volt 3 vagy 4 olyan kérdés, amit ha nem tudtál, a %-tól függetlenül kellett bejárnod.

Szerintem nálatok is középiskolás anyagból összerakott, max. a középszintű érettségi szzintjét elérő valamik lesznek ezek, amik, ha rosszul sikerülnek, akkor el kell járni egy vagy két felzárkóztató kurzusra.

2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ennek azért nagyon örülök, mert eléggé megijesztettek. Most mondták h matematikából lesz vmit vagy fizikából és kémiából . De akk ha ne írom ezt meg év elején és bekelessz járnom órákra gondolom vizsgáznom is kelessz :/
2014. júl. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!