Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Sose vagyok képes...

Mit tegyek? Sose vagyok képes 100%osan megnyugodni.

Figyelt kérdés

Állandóan a szívem miatt aggódok, van amikor jobban, van amikor kevésbé. Pontosabban a szívinfarktus miatt, meg amiatt hogy egyszer csak idő előtt minden előzmény nélkül abbahagyja a működést valamiért.

Megalapozatlanul félek ezektől, nem érzem magam betegnek, de akkor is, lélekben egy csomószor erre gondolok, és emiatt a távoli jövőbe se merek tervezni semmit, mert úgy tekintek rá, hogy bármikor meghalhatok, minek tervezzek.

Mit tegyek, hogy végre elfelejtsem ezt, amire a többi fiatal amúgy nem is gondol kb. soha?

17/F

Már megőrít hogy folyton erre gondolok, főleg amikor itthon vagyok a szobámban egyedül.


2013. okt. 4. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra csak Buddha volt képes.
2013. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem pár éve volt ugyanez. Mondjuk én pánikbeteg voltam, és az első pánikrohamom után kezdtem el ugyanezen rágódni. Többször is voltam kardiológián, mert egyszerűen nem akartam elhinni hogy nincs semmi baja a szívemnek. Állandóan ilyen furcsa tüneteim voltak, de rá kellett jönnöm hogy ezeket mind én okozom, még ha nem is tudatosan...

Voltál már kivizsgáláson? Én azt tanácsolom neked, hogy most vagy legalábbis minél előbb állj le ezzel. Én évekig tettem ki magam ennek, és most hogy elmúlt a pánikbetegségem és helyreraktam magam, még így is gyakran furcsa dolgokat csinál. Azért mert valamiért, ettől kezdve minden érzelmi hullámzás, stressz,idegesség,szorongás,izgalom nekem rögtön a szívemen jön ki,elég szélsőségesen és ez az amin még nem tudtam változtatni.

Nálad azt kéne kideríteni hogy hipochonder vagy, esetleg te is pánikbeteg (mondjuk azt nem tudnád nem észrevenni), vagy problémáid vannak érzelmi téren, vagy mi okozza ezt.

Aztán lehetne próbálkozni tenni ez ellen valamit. Esetleg pszichológushoz menni...

2013. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!