Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok megnyugodni mit...

Nem tudok megnyugodni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár óra és beköltözöm a kollégiumba.Ahol eddig voltam bezárt,most másik kóterba kell mennem.És úgy hallottam ott szigorúak,félek hogy nem jövök ki jól a szobatársaimmal,meg a nevelővel majd:((Meg hogy kevés lesz a kimenő mert a pasim ingyenesen tud hívni de csak vezetékest,vagyis el kell mennem fülkébe.Mi lesz ha nem lesz kimenő?Vagy nem tudok hol tanulni rendesen?Csak egyedül csöndben tudok.Már tegnap ment a hasam annyira izgultam:((
2009. aug. 31. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én először megyek koleszba,és nagyon izgulok,hogy milyen szobatársaim lesznek.Biztos nem lesz annyira rossz,ha már máshol is el tudtál helyezkedni.Ha vannak barátaid a koleszba,vagy a suliba,ahova mész/jársz,akkor tuti jó lesz minden.
2009. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak én minden este kijárnék telefonálni és mi van ha ezért kiközösítenek?? Délután meg tanulok és semmit sem foglalkozom velük.A másik kóter más volt,mert 4-en indultunk de egyedül maradtam egy szobában,egyik kórházba került fél életét ott tölti mert visszatérő betegségei vannak,a másikat kirúgták kóterból suliból is,a harmadikkal meg állandóan veszekedtem mert mindketten makacsok voltunk és kiköltözött.Szóval egyedül voltam és msot szar lesz?5-en leszünk.melyik kóterba mész??
2009. aug. 31. 09:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok beszédes,szóval nem lesznek barátaim.Nekem csak az kell hogy ne legyenek szemetek velem,ha közömbösek az nem érdekel.
2009. aug. 31. 09:58
 4/14 anonim ***** válasza:

De hát a koliba van vezetékes telefon, a szobákban is, azon hívhat, nem kell azért kimenni. Legalábbis én még csak olyan kolit láttam, ahol volt telefon, de csak hívni tudtak, onnan nem lehetett hívást kezdeményezni.

Kimenőt meg mindenhol adnak, főleg ha jól tanulsz. Mondjuk ez az én tapasztalatom, nem tudom máshol hogy működik. És ha tudsz alkalmazkodni a többiekhez, akkor nem lesz semmi baj.

2009. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát pont ezért fognak kiközösíteni, mert te nem foglalkozol velük. Én is ilyen voltam, és igyekeztem megváltozni, szerencsére sikerült. Szerintem ne add fel ezért a butaságokért a társasági életet. Ha rendes vagy, a szobatársaid is rendesek lesznek, amúgy meg biztos nincs akkora szigor, hogy ne legyen elég kimenő telefonáláshoz.
2009. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak mi nagyon soakt szoktunk beszélni.De most melyik a fontosabb a 2 éves kapcsolatom vagy pedig az a két év amit a kóterban leszek???Nem fogok nem beszélni vele csak azért mert a szobatársaimmal kell foglalkoznom. Voltam abba a kóterban és ott nincs telefon.Szóval csak a fülke maradt.De akkor mit csináljak ha beszélni is akarok a pasimmal meg a szobatársaimmal lenni? Az alkalmazkodás az menne.Csak ez nem:( Segítsetek légyszi már csak 2 óra és el kell indulnom:(
2009. aug. 31. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs mobilotok?Mi mindketten vodafone-osok vagyunk a párommal, és havi 1000Ft-ért korlátlanul ingyen hívhatom 1 hónapig. De más szolgáltatónál is van ilyen.

És akkor nem kellene mindig kijárkálnod.

2009. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de van mobilunk de nekem nem is jó meg én 70-es vagyok ő meg 30-as, és anyu azt mondta nem fogja minden hónapban töltögetni.De én csak t percről hallottam az meg csak este 10 után jó. Hogy is van ez?Mik kellenek hozzá?És mikortól lehet így ingyenesen hívni?
2009. aug. 31. 10:33
 9/14 anonim ***** válasza:
T-perchez neked is 30-as telefon kell. Este 10 után reggel 7- ig ingyenes, meg hétvégén.
2009. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azt tudom de én nem olyat akarok mert este 10kor aludnom kéne mert fáradt leszek suliban,hétvégén meg itthon tud hívni ingyen vasárnap meg egész nap együtt vagyunk.olyan kellene hogy akármikor lehetne hívni ingyen,vagy ha csak monjuk 4 után az még jó.Amit itt feljebb írtak olyan kéne.
2009. aug. 31. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!