Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért irigy...

Szerintetek miért irigy mindenki arra, aki gazdag?

Figyelt kérdés
Egyre többször észreveszem mostanság, hogy Magyarországon nagyon irigyek az emberek arra, aki gazdag(abb) náluk. Az összes celebet lek.rvázzák aknek pénze van, ha férfi az illető akkor meg adócsalás sikkasztás stb feltételeznek róla. Nagyon rosszindulatú mindenki, ráadásul 1. helyen állunk Európában a névtelen NAV-nál feljelentők országaként. Legalábbis egyik nap ez volta Tv-ben. Én is kaptam külföldön egy nagyon jó munkát, fél év alatt vettem új autót, kint élek egy szép lakóparkban. És úgy látom, amikor hazalátogatok, mindenki nagyon irigy, szinte alig köszönnek vissza a szomszédok. Számomra ez azért furcsa, mert Én sosem voltam irigy senkire. 21/L
2014. aug. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz ország, rosszindulatú emberek. Ez van.
2014. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezert nem lakok otthon.
2014. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valójában azért, mert tudják, hogy ők nem teljesítettek még. Ha tudod magadról, hogy te jó vagy, akkor nincs okod irigységre.
2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
AMit leírsz, az már nem sima irigység, hanem kezdődő rosszindulat, kizárólag ócska farmerben gyere haza, bérelj lestrapált kocsit és a barátod se borotválkozzon ilyenkor napokig, ugyanez ajánlható NAV vizsgálat alkalmára is.
2014. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!