Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítél el mindenki azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el mindenki azért, mert egy gazdag férfival vagyok együtt?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és az összes fiú haveromat elveszítettem miatta, sőt a barátnőim is alig beszélnek velem. Az egész környéken az terjed, hogy egy pénzéhes üres rib@nc vagyok, és kihasználom a barátomat, és évekig csak hazudoztam, hogy nem számít nekem a pénz.

Miért teszik ezt velem az emberek? Rosszul esik már nagyon...


2013. máj. 6. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Dolgozol? Ellátod magad? Ha nem dolgozol, teszel érte, hogy legyen munkád? VAGY csak lógatod a lábad, mert az Urad majd úgyis eltart..

Ha az utóbbi, akkor ne csodálkozz..

2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom még, egyetemre járok, szüleimmel élek. De fontolgatja, hogy össze kellene költöznünk.
2013. máj. 6. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ilyenek az emberek, nem akarlak elkeseríteni, de úgymond előttük csak egyszer "hibázhatsz" utána már rajtad maradnak örökre azok a jelzők amiket leírtál, még akkor is ha után te leszel Teréz anya 2...
2013. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mégis mit hibáztam volna?!?! Nem csináltam semmi elítélendőd,, csak beleszerettem valakibe, és összejöttem vele. Ennyi történt.
2013. máj. 6. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg neked soha nem is voltak barátaid, ha a külső pletykák így gajra vágták a kapcsoltaid.
2013. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös, az lehet.... Viszont akkor is rosszul esik. :(
2013. máj. 6. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Sok az irigy ember, ne csodálkozz.

Akiket 'barátnőknek'hívtál, hát mint látod, nem azok.

Legalább rájöttél, hogy az életben nem számíthatsz igazán senkire, csak magadra. Ne is foglalkozz velük.

Sok boldogságot kívánok nektek!

2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

idézőjelben írtam: "hibázhatsz"

az a baj hogy nem látod még a fáktól az erdőt

2013. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert irigyek az emberek,felszínes a legtöbb barátság,mindenki csak saját magára gondol,még ha közben "eltipor" másokat is.Csak az érdek megy.És mindenki magából indul ki.
2013. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy kiderült, hogy ezek nem is barátok. Rühellem ezt a dumát, hogy a pénz így, a pénz úgy. Gondolom nem úgy kezdett neked udvarolni a barátod, hogy odament hozzád, hogy ennyi meg annyi pénze van. Csak ezt sokan nem fogják fel. Sok boldogságot.
2013. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!