Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mitől fordultok le a...

Ti mitől fordultok le a székről? (Hejesírás, politika, humor, megdöbbentő, hihetetlenül irritáló dolog stb. )

Figyelt kérdés
mi az ami teljesen "kiborít"? Amikor úgyérzed kiborul a bili?

2014. aug. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kérdésektől.. (*helyesírás)
2014. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A "hejesírástól" mindenképp, de azon belül is a ba-, -ban, -be, -ben helyhatározói ragok összetévesztésétől.
2014. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha hintázok és elveszítem az egyensúlyom
2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
JéZus helyesírás*
2014. aug. 12. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Első sorban nem ezért írtam, amit írtam. A j-t és a ly-t még elnézem, mert alapból nem sok logika van benne, inkább csak egy megtanulandó dolog hagyomány útján. Viszont a -ba és a -ban nagyon idegesít, mert jelentésbeli különbség van. Sajnos egyre többet látom ezt a hibát cikkekben is, úgy érzem már egyre kevésbé érdekel bárkit is a két rag közti különbség, ezért hogy várjam el, hogy a fiatalok is megtanulják. Ha korábban valaki úgy írt nekem levelet, hogy minden egyes szónál rosszul írta, még válaszolni sem volt kedvem. De mostanra feladtam, de továbbra is lefordulok a székről és irritál :-)
2014. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló kicsoda.humorherold=:O
2014. aug. 12. 17:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Micsoda* (én a telefonos billentyűzetektől fordulok mingyárt le az ágyról:-! )
2014. aug. 12. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Mien, ijen, muszály, eltudnád mondani, én eltudnák , ebbe a filmbe van, egyenlőre (egyelőre helyett), ők is tudhassák hogy nemigaz stb.

Segíccsetek, hüjék!

2014. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a te helyesírásodtól fordulok le a székről.
2014. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
politika az egész egy kamu
2015. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!