Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyenről?

Ti mit gondoltok az ilyenről?

Figyelt kérdés
Az osztályomban vannak olyan emberek akik tök csúnyák,undokok,és szerintem rohadtul nem menők,de valahogy a többség szerint mégis "úú de menőőő" és én ezt nem értem,ugyanis akik tök szépek,és nagyon aranyosak,miért nem ők a menők? Persze,nekik mindent lehet,kigúnyolni a másikat,beszólni a tanárnak,kigánycsolni a kisebbeket,és az ember háta mögött meg olyanokat mondanak amit ha utána ha számon kéred tőle,akkor meg fel van háborodva,hogy ő ilyet nem mondott.....és annyira zavarnak ezek a ronda undok szőke libák,hogy azt már elmondani nem tudom....ti mit gondoltok az ilyenről? Mit lehet az ilyennel csinálni?

2014. aug. 18. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
fuuhh de utälom öket en is:( tudod az ilyennel ugy tudsz elbänni hogy nem figyelsz oda rä. Ha azt lätjäk hogy foglalkozol velük,felhuzod magad rajtuk,visszaszolsz vagy kimutatod elöttük hogy bänto stb volt amit tettek,annäl jobban adjäk a nagy szineszkedest . Az ilyeneknek nincs önbizalmuk es azzal probäljäk gyözködni magukat hogy leküzdjek kisebbsegi erzesüket hogy belekötnek abba akibe csak lehet. Ezt a " boldogsägot" nem szabad megadni nekik. Te több vagy näluk,gondolj mindig erre mert te önmagad adod,öket meg csak sajnälni lehet. Hidd el belülröl nagyon szenvednek önmaguktol,folytonos megfelelesi kenyszerükröl,ez eleg nagy büntetes nekik:)
2014. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!!! Örülök hogy nem csak én vagyok ezzel így! Igazából néhány hülye jobban ismer mint én saját magamat,mert annyi hülyeség terjed el....de az érdekes meg az hogy mindenkivel jóba vagyok,de ez az egy csapat......
2014. aug. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!