Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mitévő legyek. Mit...

Nem tudom mitévő legyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Történetem röviden annyi hogy ért egy kis baleset ami következtében kissé megcsúfult az arcom. Azt tudni kell egy hogy nem egy tízen éves tini vagyok hanem 20 as éveimet taposó férfi. A baleset előtt rendszeresen eljártam szórakozni (havi 1-2 alkalom), nőztem és akadt is nő szerencsére. Aztán jött a baleset és azóta egyszerűen életkedvem sincs és nem tudom mitévő legyek.Persze már megjártam egy plasztikai sebészt is de hát ő sem tud csodát művelni. Kissé hiú is vagyok, ha volt egy kis pattanás az arcomon akkor sem mentem emberek közé, hát még ezután. Szeretném ha írna valaki aki hasonló cipőben jár vagy járt mert teljesen elvagyok keseredve.

23/F


2014. aug. 20. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!